Logo

Rozpisy ľadov

Pondelok
18.02.2019
Utorok
19.02.2019
Streda
20.02.2019
Štvrtok
21.02.2019
Piatok
22.02.2019
Sobota
23.02.2019
Nedeľa
24.02.2019
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
3(06:00 - 07:00)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
ZŠ A.Stodolu(09:00 - 10:00)
SOŠ Polytechnická(10:00 - 11:00)
Spojená škola(11:30 - 12:30)
K-Spiš(12:30 - 13:30)
AOS(14:00 - 15:00)
4(16:00 - 17:00)
Škola korčuľovania(17:15 - 18:15)
VDS(18:30 - 19:30)
NSP(19:45 - 20:45)
Tréning Amatéri(21:00 - 22:00)
5(06:45 - 07:45)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
Hotelová akadémia(09:15 - 10:15)
Evanielicka škola(10:15 - 11:00)
6(11:45 - 12:45)
Verejné korčuľovanie(13:00 - 14:00)
K(14:15 - 15:30)
J(15:45 - 16:45)
1,2(17:00 - 18:00)
Barance A(18:30 - 19:30)
LM Kings(19:45 - 20:45)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
MŠ Stonoška(10:45 - 11:45)
Láni(12:00 - 12:45)
Verejné korčuľovanie(13:00 - 14:00)
Verejné korčuľovanie(14:45 - 15:45)
K(16:00 - 17:00)
4(17:15 - 18:15)
Boško(18:30 - 19:30)
ŠK P. Ľupča(19:45 - 20:45)
6(06:45 - 07:45)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
Evanjelická škola(10:00 - 11:00)
Verejné korčuľovanie(11:15 - 12:15)
Verejné korčuľovanie(13:00 - 14:00)
J(14:30 - 15:45)
7,8(16:00 - 17:00)
Kraso Prípravka(17:15 - 18:00)
LH(18:30 - 19:30)
SG(19:45 - 20:45)
Tréning Amatéri(21:00 - 22:00)
4(06:00 - 07:00)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
ZŠ Demänová(09:15 - 10:15)
Verejné korčuľovanie(10:30 - 11:30)
Verejné korčuľovanie(12:45 - 13:45)
5(14:00 - 14:45)
6(15:00 - 15:45)
J(16:00 - 17:00)
ABC Kraso(17:15 - 18:15)
Savencia(18:30 - 19:30)
Gumido(19:45 - 20:45)
Craemer(21:00 - 22:00)
2(06:30 - 07:30)
1(07:30 - 08:30)
A(08:45 - 09:45)
Úprava ľadu(09:45 - 10:15)
8-MSK Púchov(10:15 - 12:15)
7-MSK Púchov(12:15 - 14:30)
Serafins-Barance Bé(14:45 - 15:45)
Sharks-Titan(16:00 - 17:00)
KL Team-Black Horse(17:15 - 18:15)
HK Poprad-Lipt.Vlci(18:30 - 19:30)
Béčko-Galaxy(19:45 - 20:45)
Ľad na prenájom(21:00 - 22:00)
2-Ružomberok(07:30 - 08:30)
4 - Námestovo(08:45 - 10:00)
A(10:15 - 10:45)
CD Profil(11:00 - 12:00)
Hokl(12:15 - 13:15)
Verejné korčuľovanie(13:30 - 14:30)
Slovakia Lions(14:45 - 15:45)
Slovakia Lions(16:00 - 17:00)
LH Bruins-Warriors(17:15 - 18:15)
Laviny-HC Liptov(18:30 - 19:30)
Okno Pribylina-TJ Jalovec(19:45 - 20:45)
Ľad na prenájom(21:00 - 22:00)
Pondelok
18.02.2019
Utorok
19.02.2019
Streda
20.02.2019
Štvrtok
21.02.2019
Piatok
22.02.2019
Sobota
23.02.2019
Nedeľa
24.02.2019
Pondelok
18.02.2019
Utorok
19.02.2019
Streda
20.02.2019
Štvrtok
21.02.2019
Piatok
22.02.2019
Sobota
23.02.2019
Nedeľa
24.02.2019
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ZŠ Evanielická(08:45 - 09:45)
6(14:00 - 15:00)
5(15:15 - 16:15)
Kraso(17:00 - 18:00)
OB(18:15 - 19:15)
BUL(20:45 - 21:45)
J,D(07:30 - 08:30)
A(10:00 - 11:00)
ZŠ Partizánska Ľupča(12:30 - 13:45)
D(15:15 - 16:30)
7,8(16:45 - 18:00)
Rusina(18:15 - 19:15)
ISO(19:30 - 20:30)
7,8(06:00 - 07:00)
ZŠ MRM(08:00 - 09:00)
A(10:00 - 11:00)
D(14:00 - 15:15)
J(15:30 - 16:30)
Kraso(16:45 - 17:45)
Vlci(18:15 - 19:15)
Eltek(19:30 - 20:30)
Jalovec(20:45 - 21:45)
J,D(07:30 - 08:30)
A(10:00 - 11:00)
5(11:45 - 12:45)
D(15:15 - 16:30)
K(16:45 - 18:00)
3(18:15 - 19:15)
KL(19:30 - 20:30)
ZŠ AP.Paula(08:00 - 09:00)
A(10:00 - 11:00)
K(14:00 - 15:00)
D(15:15 - 16:30)
7,8(16:45 - 18:00)
Kraso(18:15 - 19:15)
FIT(19:30 - 20:30)
Kraso(06:30 - 07:30)
Trunaj 3.HP(07:45 - 13:15)
Úprava ľadu(13:15 - 14:00)
D - HC Košice(14:00 - 16:15)
Úprava ľadu(16:15 - 17:00)
K-HK Trnava(17:00 - 19:15)
Báchorík(20:00 - 21:15)
Kraso(06:45 - 07:45)
Hokl(08:00 - 09:00)
Úprava ľadu(09:15 - 10:00)
D-Košice(10:00 - 12:15)
Úprava ľadu(12:15 - 13:00)
K-Slovan Bratislava(13:00 - 15:15)
Úprava ľadu(15:45 - 17:00)
MHK 32 LM- HK Poprad(17:00 - 19:30)
RR(19:45 - 20:45)
Pondelok
18.02.2019
Utorok
19.02.2019
Streda
20.02.2019
Štvrtok
21.02.2019
Piatok
22.02.2019
Sobota
23.02.2019
Nedeľa
24.02.2019