Pondelok
30.01.2023
Utorok
31.01.2023
Streda
01.02.2023
Štvrtok
02.02.2023
Piatok
03.02.2023
Sobota
04.02.2023
Nedeľa
05.02.2023
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
4(06:00 - 07:00)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
Spojená škola(09:00 - 10:00)
K-Spiš(12:00 - 13:00)
Ruseková(13:15 - 14:00)
5(14:00 - 15:00)
Brankári(15:15 - 16:15)
HP2(16:15 - 17:15)
HP0-1(17:15 - 18:15)
VDS(18:30 - 19:30)
NsP(19:45 - 20:45)
BUL(21:00 - 22:00)
8(06:00 - 06:50)
9(07:00 - 07:50)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
Hotelová akadémia(09:00 - 10:00)
ZŠ Ap. Pavla(10:15 - 11:15)
6(14:10 - 15:10)
Prerod RK(15:30 - 16:30)
HP01-16:30,HP2-17:15,HP3-18:00(16:30 - 18:45)
Barance(19:00 - 20:00)
LM Kings(20:15 - 21:15)
HP3(06:00 - 07:00)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
ZŠ A. Stodola(09:00 - 10:00)
MŠ Stodoláčik(10:00 - 11:00)
ABC kraso(13:45 - 14:45)
5(14:45 - 15:45)
8(16:00 - 17:00)
4(17:15 - 18:15)
Boško(18:30 - 19:30)
ŠK P. Ľupča(19:45 - 20:45)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
ZŠ Evanjelická(09:00 - 10:00)
Ruseková(13:30 - 14:15)
6(14:30 - 15:30)
7(15:45 - 16:45)
TIG(17:00 - 18:00)
TIG(18:15 - 19:15)
SG(19:30 - 20:30)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
ZŠ Demän. ulica(09:00 - 10:00)
ZŠ M.Janošku(10:15 - 11:15)
9(14:30 - 15:30)
8(15:45 - 16:45)
TIG(17:00 - 18:00)
TIG(18:15 - 19:15)
FIT(19:30 - 20:30)
Craemer(20:45 - 21:45)
HP2(06:00 - 07:00)
HP0-1(07:00 - 08:00)
9-MT(08:15 - 10:15)
A(10:30 - 11:30)
7-MT(11:45 - 13:45)
D-BA(14:00 - 17:00)
Verejné/PublicSkating(17:30 - 18:30)
Verejko/PublicSkating(19:00 - 20:00)
HP3(06:15 - 07:30)
SL(07:45 - 10:00)
A(10:15 - 11:15)
SL(11:30 - 16:15)
SL(16:30 - 18:45)
HT Pribylina(19:30 - 20:30)
Pondelok
30.01.2023
Utorok
31.01.2023
Streda
01.02.2023
Štvrtok
02.02.2023
Piatok
03.02.2023
Sobota
04.02.2023
Nedeľa
05.02.2023
Pondelok
30.01.2023
Utorok
31.01.2023
Streda
01.02.2023
Štvrtok
02.02.2023
Piatok
03.02.2023
Sobota
04.02.2023
Nedeľa
05.02.2023
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ABC kraso(06:00 - 07:00)
A(09:45 - 11:30)
6(11:45 - 12:45)
ABC kraso(14:30 - 15:30)
7(15:30 - 16:30)
Kraso prípravka(16:45 - 17:30)
Kraso(17:30 - 18:30)
OB(18:45 - 19:45)
D(06:15 - 07:30)
A(09:45 - 11:30)
CVČ(13:00 - 14:00)
J(14:00 - 15:00)
A - úprava ľadu(15:00 - 17:00)
A-Košice(17:00 - 19:30)
KRKA(19:45 - 20:45)
HS(21:00 - 22:00)
7(06:00 - 07:45)
A(09:45 - 11:30)
9(14:00 - 15:00)
J(15:15 - 16:30)
Kraso(16:45 - 17:45)
D(17:45 - 18:45)
B(19:00 - 20:00)
Eltek(20:15 - 21:15)
D(06:15 - 07:30)
A(09:45 - 11:30)
9(11:45 - 13:00)
8(13:45 - 14:45)
J(15:00 - 16:15)
6-DK(16:30 - 18:30)
LH(19:00 - 20:00)
6(06:00 - 07:45)
J(08:00 - 09:00)
A(09:45 - 11:30)
7(11:45 - 12:45)
CVČ(13:00 - 14:00)
ABC kraso(14:00 - 15:00)
Kraso(15:15 - 16:15)
D-NR(16:30 - 19:30)
B(19:45 - 20:45)
Veľká cena Liptova(07:00 - 22:15)
Veľká cena Liptova(07:00 - 20:00)
Pondelok
30.01.2023
Utorok
31.01.2023
Streda
01.02.2023
Štvrtok
02.02.2023
Piatok
03.02.2023
Sobota
04.02.2023
Nedeľa
05.02.2023