Logo
sportby.gif

LACO goalie camp


5.ročník obľúbeného brankárskeho kempu za osobnej účasti JÁNA LACA! Neváhaj a prihlás sa tiež!

Slovakia Lions - letné kempy


Slovakia Lions s 14-ročnou tradíciou na trhu Vás pozýva na letné kempy.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

Tréning Amatérov >>


Tréning amatérskych hokejistov pod vedením profi trénera.

Verejné korčuľovanie >>


Korčuľovanie pre všetkých s možnosťou požičania korčúlí

12. kolo LHL - výsledky

divízia A

ŠERIFI - LM KINGS 3:4 (2:2, 0:2, 1:0)
góly: Mistrík(Mravec, Kalousek), Záruba(Mravec), Mistrík(Trochta, Mravec) - Paulíny(Šichta), Šichta(Feketík, Grman), Rec(Feketík), Makoš(Šichta, Paulíny)

vylúčenia 2:1, Kandera(LM Kings) 10min. nešportové správanie

Šerifi: Poliaček - Záruba, Mrázik, Šebo, Kalousek, Trochta, Mistrík, Mravec, J.Lištiak, Jágerský, Králik 

LM Kings: Grman - Rec, Kandera, Olejár, Šichta, Paulíny, Feketík, Tahotný, Sasko, Makoš

 

BÉČKO - BARANCE 8:2 (1:2, 1:0, 6:0)
góly: Gutléber(Klepáč, Antoška), Martikán(Gutléber), R.Škácha(Macík, Martikán), Macík(R.Škácha), Antoška(L.Škácha), Martikán(Antoška), Maslík(Klepáč, R.Škácha), Gutléber(Maslík) - L.Paukovček(Vojtko, Holubčík), R.Paukovček(Holubčík)

vylúčenia 3:4

Béčko: Kruppa - Martikán, Krajčí, T.Pleva, Maslík, Klepáč, L.Škácha, R.Škácha, Macík, Gutléber, Antoška 

Barance: Mišura - Mil. Staroň, Opatril, R.Paukovček, Vojtko, Machaj, L.Paukovček, Holubčík, Mach, Khouri

 

divízia B

LIPTOVSKÍ VLCI - KL TEAM 2:8 (1:2, 0:4, 1:2)
góly: Gejdoš(Žiaran), Žiaran(Gejdoš) - Škvarka(Brezina), L.Kubáň(Kandera, Hrabinský), Likavčan(Škvarka, Vlček), Kandera(M.Jamnický, Slivka), Škvarka(L.Kubáň, Likavčan), Slivka(Halahija, Kandera), Likavčan(Škvarka), Škvarka(L.Kubáň, Slivka)

vylúčenia 2:1

Liptovskí Vlci: Gábor - Gejdoš, Kasanický, Fogaš, Niňaj, Šajbidor, Libák, Antol, Žiaran, Kossuth, Mach 

KL Team: Hrabinský - Brezina, Vlček, Kandera, Kočí, Slivka, Likavčan, M.Jamnický, L.Kubáň, Škvarka, Halahija

 

PARTIZÁNI - BLACK HORSE 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
góly: Kutnár(Toman), Burdel(Mikuláš, Lenko), Čáni(Burdel, Lenko), Paprčka - D.Pleva(Tkáč), J.Rakyta(Šuňavec, D.Pleva), Belluš(J.Rakyta)

vylúčenia 4:2

Partizáni: Molec - Lepot, Hlavatý, Kutnár, Staroň, Kledrowetz, Petruška, Čáni, Reichel, Mikuláš, Lenko, Glajza, Toman, Paprčka, Mišík, Burdel

Black Horse: Belopotocký - Tkáč, M.Rakyta, J.Lehotský, J.Rakyta, Krišanda, Pernesch, Šuňavec, Mlynarčík, Belluš, S.Lehotský, D.Pleva, Forgáč, Ohraďan, Smerčiak, Rúčka

 

SHARKS - BARANCE "B" 6:4 (3:0, 0:2, 3:2)
góly: Koreň(Kasanický), Puška(Koreň, Jurčo), Puška(Suvák), Kasanický(Erhardt), M.Žiška(Erhardt, Dobák), Suvák(Puška) - Kováč(Gažo), Moravčík(Machaj, Gažo), M.Válek(Gažo, Jurík), Machaj(Gažo)

vylúčenia 5:2

Sharks: Halahija - Snovák, Krčah, R.Žiška, Suvák, Puška, Naď, Kasanický, Janek, Ruš, Dobák, Jurčo, M.Žiška, Erhardt, Droppa, Koreň 

Barance B: Radúch - Jurík, Uhrík, Gažo, Tomko, M.Válek, Moravčík, Holubčík, Kováč, Machaj, Repa

 

HKA LH BRUINS - TITAN 5:7(1:3, 1:1, 3:3)
góly: Gonda(D.Šintaj), Vodrážka(D.Pavkovček), L.Šintaj(Brtáň, Šimek), J.Šintaj(Baďo, Dubovský), Škerenčák(J.Šintaj) - Matzenauer(Chrabačka, Milec), Milec(Juráš), Milec(Martin Chebeň, Magura), Janky(Jurčo, Martin Chebeň), Marek Chebeň(Janky, Stovička), Chrabačka(Martin Chebeň, Marek Chebeň), Marek Chebeň(Milec, Jurčo)

vylúčenia 1:2 Škerenčák(HKA LH Bruins) 10min nešportové správanie

HKA LH Bruins: Kaniansky - Székely, Škerenčák, Vodrážka, D.Šintaj, J.Šintaj, Gonda, Lehotský, Maduda, M.Šintaj, L.Šintaj, D.Pavkovček, Dubovský, Petho, Brtáň, Baďo, Sajták, Šimek

Titan: Kondela - Jurčo, Chrabačka, Janky, Magura, Matzenauer, Juráš, Danko, Martin Chebeň, Stovička, Matloň, Marek Chebeň, Milec