Sezóna

10. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
09.04.2022
19:45

Titan
3:8
(1:3, 2:2, 0:3)

Sharks
Detail
10.04.2022
16:45

Serafins Eagles
7:8
(2:4, 3:1, 2:2, 0:1) PP

KL Team
Detail
10.04.2022
18:15

Barance
3:10
(1:4, 1:3, 1:3)

Black Horse
Detail

9. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
02.04.2022
15:00

KL Team
9:7
(2:4, 3:3, 4:0)

Black Horse
Detail
02.04.2022
16:30

Sharks
6:4
(2:1, 2:1, 2:2)

Barance
Detail
02.04.2022
18:15

Serafins Eagles
4:3
(1:1, 1:1, 1:1, 1:0) PP

Titan
Detail

8. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.03.2022
15:45

Sharks
3:6
(0:2, 2:2, 1:2)

Black Horse
Detail
20.03.2022
17:15

Serafins Eagles
5:4
(3:1, 0:1, 1:2, 1:0) PP

Barance
Detail
20.03.2022
19:00

Titan
4:6
(1:0, 1:4, 2:2)

KL Team
Detail

7. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
26.03.2022
16:00

Titan
1:5
(1:2, 0:1, 0:2)

Black Horse
Detail
26.03.2022
17:30

KL Team
8:5
(3:2, 3:0, 2:3)

Barance
Detail
27.03.2022
17:30

Serafins Eagles
0:4
(0:1, 0:1, 0:2)

Sharks
Detail

6. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.02.2022
17:00

KL Team
3:4
(0:0, 2:0, 1:3, 0:1) PP

Sharks
Detail
20.02.2022
18:30

Titan
3:4
(1:0, 1:4, 1:0)

Barance
Detail
20.02.2022
20:15

Serafins Eagles
5:6
(0:1, 1:1, 4:3, 0:1) PP

Black Horse
Detail

5. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.02.2022
18:15

Sharks
5:2
(1:0, 0:1, 4:1)

Titan
Detail
06.03.2022
15:00

KL Team
5:4
(1:1, 2:0, 2:3)

Serafins Eagles
Detail
06.03.2022
16:45

Black Horse
11:3
(2:1, 5:1, 4:1)

Barance
Detail

4. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
06.02.2022
16:30

Barance
3:11
(2:3, 0:5, 1:3)

Sharks
Detail
06.02.2022
18:15

Titan
2:3
(1:0, 1:3, 0:0)

Serafins Eagles
Detail
27.03.2022
16:00

Black Horse
4:2
(0:1, 1:1, 3:0)

KL Team
Detail

3. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
29.01.2022
16:15

Barance
8:2
(4:0, 2:2, 2:0)

Serafins Eagles
Detail
29.01.2022
17:45

KL Team
1:3
(1:0, 0:0, 0:3)

Titan
Detail
29.01.2022
19:30

Black Horse
6:4
(3:0, 2:2, 1:2)

Sharks
Detail

2. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
31.10.2021
15:00

Barance
5:6
(1:1, 3:2, 1:3)

KL Team
Detail
31.10.2021
16:30

Sharks
3:10
(0:4, 2:2, 1:4)

Serafins Eagles
Detail
31.10.2021
18:15

Black Horse
3:2
(1:1, 2:0, 0:1)

Titan
Detail

1. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
16.10.2021
15:00

Black Horse
3:4
(0:2, 0:0, 3:1, 0:1) PP

Serafins Eagles
Detail
16.10.2021
16:30

Barance
5:1
(2:0, 2:0, 1:1)

Titan
Detail
16.10.2021
18:15

Sharks
3:8
(0:3, 2:2, 1:3)

KL Team
Detail

Finále

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.04.2022
18:45

Black Horse
3:5
(1:1, 1:0, 1:4)

KL Team
Detail

O 3. miesto

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.04.2022
17:15

Sharks
3:1
(0:0, 1:1, 2:0)

Serafins Eagles
Detail

Semifinále

Dátum Domáci Výsledok Hostia
16.04.2022
18:30

Black Horse
3:1
(1:0, 0:1, 2:0)

Serafins Eagles
Detail
17.04.2022
17:00

KL Team
8:4
(3:0, 2:2, 3:2)

Sharks
Detail
24.04.2022
18:00

Serafins Eagles
2:5
(2:2, 0:1, 0:2)

Black Horse
Detail
24.04.2022
19:30

Sharks
3:6
(0:3, 0:3, 3:0)

KL Team
Detail

10. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
09.04.2022
15:00

Okno Liptov
8:2
(1:1, 4:1, 3:0)

HC Liptov Gentlemen
Detail
09.04.2022
16:30

Lavíny
10:3
(1:3, 5:0, 4:0)

HKA LH Bruins
Detail
09.04.2022
18:15

Warriors
4:1
(0:0, 2:1, 2:0)

HK Galovany
Detail

9. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
03.04.2022
15:00

HKA LH Bruins
1:9
(0:4, 0:4, 1:1)

HK Galovany
Detail
03.04.2022
16:30

Okno Liptov
5:8
(0:2, 2:2, 3:4)

Hooligans
Detail
03.04.2022
18:15

Lavíny
7:2
(0:1, 5:1, 2:0)

Warriors
Detail

8. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
19.03.2022
15:00

Lavíny
9:4
(2:1, 1:2, 6:1)

HK Galovany
Detail
19.03.2022
16:30

HKA LH Bruins
5:4
(0:0, 0:2, 4:2, 1:0) PP

Warriors
Detail
19.03.2022
18:15

HC Liptov Gentlemen
4:7
(1:1, 2:4, 1:2)

Hooligans
Detail

7. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
13.03.2022
15:45

HC Liptov Gentlemen
7:2
(2:0, 3:2, 2:0)

HK Galovany
Detail
13.03.2022
17:15

Lavíny
3:7
(2:1, 1:3, 0:3)

Hooligans
Detail
13.03.2022
19:00

HKA LH Bruins
6:3
(4:0, 1:1, 1:2)

Warriors
Detail

6. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
05.03.2022
15:00

Lavíny
6:4
(3:3, 1:0, 2:1)

Warriors
Detail
05.03.2022
16:30

Hooligans
10:3
(2:1, 4:1, 4:1)

HK Galovany
Detail
05.03.2022
18:15

Okno Liptov
3:6
(1:1, 2:4, 0:1)

HKA LH Bruins
Detail

5. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
19.02.2022
16:45

HKA LH Bruins
2:5
(0:2, 0:0, 2:3)

Hooligans
Detail
19.02.2022
18:15

Warriors
4:1
(0:0, 2:0, 2:1)

HK Galovany
Detail
12.03.2022
13:30

Okno Liptov
9:1
(2:0, 3:1, 4:0)

HC Liptov Gentlemen
Detail

4. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
13.02.2022
15:30

Okno Liptov
5:6
(1:1, 3:2, 1:2, 0:1) PP

HK Galovany
Detail
13.02.2022
17:00

HC Liptov Gentlemen
3:4
(0:2, 1:1, 2:1)

Lavíny
Detail
13.02.2022
18:45

Warriors
3:8
(1:1, 1:3, 1:4)

Hooligans
Detail

3. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
05.02.2022
16:00

HKA LH Bruins
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)

HK Galovany
Detail
05.02.2022
17:30

Okno Liptov
9:4
(0:0, 5:1, 4:3)

Lavíny
Detail
05.02.2022
19:15

HC Liptov Gentlemen
4:3
(2:0, 2:3, 0:0)

Hooligans
Detail

2. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.10.2021
18:45

Okno Liptov
4:2
(1:1, 2:1, 1:0)

Warriors
Detail
29.01.2022
14:30

Lavíny
9:4
(4:1, 2:2, 3:1)

HK Galovany
Detail
26.02.2022
18:15

HC Liptov Gentlemen
5:1
(1:0, 3:1, 1:0)

HKA LH Bruins
Detail

1. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
17.10.2021
15:00

Okno Liptov
6:4
(2:1, 1:3, 3:0)

Hooligans
Detail
17.10.2021
16:30

HC Liptov Gentlemen
7:5
(2:1, 3:2, 2:2)

Warriors
Detail
17.10.2021
18:15

Lavíny
4:3
(0:0, 2:1, 1:2, 1:0) PP

HKA LH Bruins
Detail

Finále

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.04.2022
15:00

Okno Liptov
5:4
(0:1, 1:2, 3:1, 1:0) PP

Lavíny
Detail

O 3. miesto

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.04.2022
13:30

Hooligans
5:3
(1:3, 1:0, 3:0)

HC Liptov Gentlemen
Detail

Semifinále

Dátum Domáci Výsledok Hostia
23.04.2022
17:15

Okno Liptov
6:3
(2:3, 3:0, 1:0)

HC Liptov Gentlemen
Detail
23.04.2022
18:45

Hooligans
4:5
(2:1, 1:3, 1:1)

Lavíny
Detail
24.04.2022
14:45

Lavíny
4:5
(3:0, 1:4, 0:1)

Hooligans
Detail
24.04.2022
16:15

HC Liptov Gentlemen
2:10
(1:3, 0:1, 1:6)

Okno Liptov
Detail