Sezóna

1. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
13.10.2019
16:00

HC Kriváň
14:8
(4:3, 2:3, 8:2)

Galaxy
Detail
13.10.2019
17:45

Béčko
12:2
(1:0, 5:1, 6:1)

LM Kings
Detail

2. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
19.10.2019
18:45

Béčko
9:4
(1:2, 4:2, 4:0)

Galaxy
Detail
01.03.2020
19:15

HC Kriváň
3:2
(1:1, 1:1, 0:0, 1:0) PP

LM Kings
Detail

3. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.12.2019
19:15

Galaxy
6:7
(0:2, 4:2, 2:3)

LM Kings
Detail
16.02.2020
19:15

Béčko
6:7
(1:3, 2:3, 3:1)

HC Kriváň
Detail

4. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
09.11.2019
18:45

Galaxy
8:10
(4:1, 1:4, 3:5)

HC Kriváň
Detail
12.01.2020
17:45

LM Kings
3:4
(0:1, 1:1, 2:1, 0:1) PP

Béčko
Detail

5. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
24.11.2019
16:00

Galaxy
6:4
(2:1, 3:2, 1:1)

Béčko
Detail
24.11.2019
17:45

LM Kings
3:4
(0:1, 0:1, 3:2)

HC Kriváň
Detail

7. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
11.01.2020
18:45

LM Kings
3:5
(0:1, 2:3, 1:1)

Galaxy
Detail
11.01.2020
20:15

HC Kriváň
3:8
(0:2, 2:3, 1:3)

Béčko
Detail

8. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.12.2019
16:00

HC Kriváň
7:9
(1:3, 3:2, 3:4)

Galaxy
Detail
22.12.2019
17:45

Béčko
4:5
(2:3, 0:2, 2:0)

LM Kings
Detail

9. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
08.03.2020
16:00

Béčko
9:4
(3:0, 4:2, 2:2)

Galaxy
Detail
08.03.2020
17:45

HC Kriváň
3:4
(1:1, 0:2, 2:0, 0:1) PP

LM Kings
Detail

10. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
14.03.2020
18:30

Béčko


HC Kriváň
14.03.2020
20:00

Galaxy


LM Kings

11. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
26.01.2020
16:00

Galaxy
3:4
(1:1, 2:2, 0:0, 0:1) PP

HC Kriváň
Detail
26.01.2020
17:45

LM Kings
3:8
(2:3, 1:3, 0:2)

Béčko
Detail

12. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.02.2020
18:45

Galaxy
4:16
(1:4, 0:4, 3:8)

Béčko
Detail
08.02.2020
17:45

LM Kings
8:4
(2:1, 3:2, 3:1)

HC Kriváň
Detail

14. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
23.02.2020
16:00

LM Kings
3:7
(1:4, 1:1, 1:2)

Galaxy
Detail
23.02.2020
17:45

HC Kriváň
3:9
(1:2, 0:4, 2:3)

Béčko
Detail

1. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.10.2019
18:45

Black Horse
7:4
(1:1, 2:1, 4:2)

Titan
Detail
12.10.2019
20:30

Sharks
2:5
(1:2, 0:0, 2:3)

Barance
Detail

2. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.10.2019
16:00

Sharks
10:8
(2:3, 2:2, 6:3)

Titan
Detail
20.10.2019
17:45

KL Team
2:3
(1:0, 0:3, 1:0)

Barance
Detail

3. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
26.10.2019
18:45

Black Horse
1:5
(0:2, 0:3, 1:0)

Barance
Detail
26.10.2019
20:30

Sharks
11:3
(4:1, 4:2, 3:0)

KL Team
Detail

4. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
10.11.2019
16:00

Black Horse
1:2
(1:0, 0:2, 0:0)

KL Team
Detail
10.11.2019
17:45

Barance
6:3
(2:0, 2:1, 2:2)

Titan
Detail

5. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
23.11.2019
18:45

KL Team
10:5
(5:1, 3:2, 2:2)

Titan
Detail
12.01.2020
16:00

Black Horse
6:1
(3:0, 1:1, 2:0)

Sharks
Detail

6. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.12.2019
16:00

Titan
3:6
(3:1, 0:1, 0:4)

Black Horse
Detail
01.12.2019
17:45

Barance
8:4
(3:3, 4:0, 1:1)

Sharks
Detail

7. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
15.12.2019
16:00

Titan
3:7
(0:2, 0:3, 3:2)

Sharks
Detail
15.12.2019
17:45

Barance
3:4
(2:1, 1:2, 0:1)

KL Team
Detail

8. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
21.12.2019
18:45

Barance
5:4
(3:1, 1:1, 1:2)

Black Horse
Detail
08.02.2020
16:00

KL Team
1:9
(0:4, 0:1, 1:4)

Sharks
Detail

9. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
07.03.2020
18:45

KL Team
2:4
(0:1, 2:2, 0:1)

Black Horse
Detail
07.03.2020
20:30

Titan
2:14
(0:6, 1:5, 1:3)

Barance
Detail

10. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
19.01.2020
16:00

Titan
7:2
(1:1, 2:0, 4:1)

KL Team
Detail
19.01.2020
17:45

Sharks
5:8
(1:3, 2:3, 2:2)

Black Horse
Detail

11. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
25.01.2020
18:45

Black Horse
10:3
(5:2, 0:0, 5:1)

Titan
Detail
25.01.2020
20:30

Sharks
0:5
(0:0, 0:0, 0:0)

Barance
Detail

12. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
02.02.2020
16:00

Sharks
4:3
(0:1, 1:0, 3:2)

Titan
Detail
02.02.2020
17:45

KL Team
3:4
(0:2, 1:0, 2:2)

Barance
Detail

13. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
16.02.2020
16:00

Black Horse
5:7
(2:2, 1:4, 2:1)

Barance
Detail
16.02.2020
17:30

Sharks
5:4
(1:2, 1:1, 2:1, 1:0) PP

KL Team
Detail

14. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.02.2020
18:45

Black Horse
6:3
(1:0, 3:1, 2:2)

KL Team
Detail
22.02.2020
20:30

Barance
12:2
(4:0, 5:0, 3:2)

Titan
Detail

15. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.03.2020
16:00

KL Team
5:2
(3:1, 0:1, 2:0)

Titan
Detail
01.03.2020
17:30

Black Horse
6:3
(0:2, 4:1, 2:0)

Sharks
Detail

1. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.10.2019
14:45

Okno Liptov
3:2
(2:0, 0:2, 1:0)

HK Mirad Poprad
Detail
12.10.2019
16:00

Lavíny
2:1
(1:0, 0:1, 0:0, 1:0) PP

Warriors
Detail
12.10.2019
17:30

HC Liptov Gentlemen
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)

HK Galovany
Detail
01.12.2019
14:45

Liptovskí Vlci
1:3
(1:0, 0:1, 0:2)

HKA LH Bruins
Detail

2. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
19.10.2019
14:45

Lavíny
7:0
(4:0, 0:0, 3:0)

HK Galovany
Detail
19.10.2019
16:00

HC Liptov Gentlemen
2:0
(1:0, 0:0, 1:0)

HKA LH Bruins
Detail
19.10.2019
17:30

Okno Liptov
5:1
(2:1, 2:0, 1:0)

Warriors
Detail
20.10.2019
14:45

HK Mirad Poprad
5:0
(1:0, 1:0, 3:0)

Liptovskí Vlci
Detail

3. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
26.10.2019
14:45

Lavíny
0:7
(0:2, 0:3, 0:2)

HK Mirad Poprad
Detail
26.10.2019
16:00

Okno Liptov
2:0
(0:0, 1:0, 1:0)

HKA LH Bruins
Detail
26.10.2019
17:30

HC Liptov Gentlemen
5:1
(1:0, 1:0, 3:1)

Warriors
Detail
27.10.2019
14:45

Liptovskí Vlci
6:1
(3:1, 1:0, 2:0)

HK Galovany
Detail

4. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
09.11.2019
14:45

Okno Liptov
5:2
(1:2, 1:0, 3:0)

HK Galovany
Detail
09.11.2019
16:00

Liptovskí Vlci
3:2
(1:1, 1:1, 0:0, 1:0) PP

Warriors
Detail
09.11.2019
17:30

Lavíny
3:2
(1:0, 0:2, 1:0, 1:0) PP

HKA LH Bruins
Detail
10.11.2019
14:45

HC Liptov Gentlemen
1:5
(0:2, 1:2, 0:1)

HK Mirad Poprad
Detail

5. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
23.11.2019
14:45

HC Liptov Gentlemen
5:3
(3:1, 1:2, 1:0)

Liptovskí Vlci
Detail
23.11.2019
16:00

HKA LH Bruins
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)

HK Mirad Poprad
Detail
23.11.2019
17:30

Warriors
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)

HK Galovany
Detail
24.11.2019
14:45

Lavíny
2:11
(0:5, 1:3, 1:3)

Okno Liptov
Detail

6. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.11.2019
14:45

HK Mirad Poprad
13:1
(3:0, 5:0, 5:1)

HK Galovany
Detail
30.11.2019
16:00

HKA LH Bruins
2:1
(1:0, 0:0, 0:1, 1:0) PP

Warriors
Detail
30.11.2019
17:30

Lavíny
6:4
(2:1, 4:2, 0:1)

Liptovskí Vlci
Detail
30.11.2019
18:45

HC Liptov Gentlemen
3:6
(2:1, 1:3, 0:2)

Okno Liptov
Detail

7. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
15.12.2019
14:45

HK Mirad Poprad
8:1
(3:1, 3:0, 2:0)

Warriors
Detail
11.01.2020
16:00

HKA LH Bruins
3:1
(1:1, 0:0, 2:0)

HK Galovany
Detail
11.01.2020
17:15

Okno Liptov
8:2
(2:1, 3:0, 3:1)

Liptovskí Vlci
Detail
12.01.2020
14:45

Lavíny
1:4
(1:1, 0:1, 0:2)

HC Liptov Gentlemen
Detail

8. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
21.12.2019
14:45

HKA LH Bruins
3:4
(2:2, 1:0, 0:1, 0:1) PP

Liptovskí Vlci
Detail
21.12.2019
16:00

HK Mirad Poprad
2:3
(0:1, 1:0, 1:1, 0:1) PP

Okno Liptov
Detail
21.12.2019
17:30

Lavíny
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)

Warriors
Detail
22.12.2019
14:45

HK Galovany
9:8
(2:1, 4:4, 2:3, 1:0) PP

HC Liptov Gentlemen
Detail

9. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
07.03.2020
14:45

Warriors
3:8
(1:5, 0:2, 2:1)

Okno Liptov
Detail
07.03.2020
16:00

HKA LH Bruins
1:5
(0:0, 0:2, 1:3)

HC Liptov Gentlemen
Detail
07.03.2020
17:30

HK Mirad Poprad
5:3
(1:0, 3:2, 1:1)

Liptovskí Vlci
Detail
08.03.2020
14:45

Lavíny
5:2
(1:1, 0:1, 4:0)

HK Galovany
Detail

10. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
18.01.2020
14:45

HKA LH Bruins
0:5
(0:2, 0:3, 0:0)

Okno Liptov
Detail
18.01.2020
16:00

Liptovskí Vlci
2:3
(1:1, 1:1, 0:1)

HK Galovany
Detail
18.01.2020
17:30

HK Mirad Poprad
10:2
(2:1, 3:0, 5:1)

Lavíny
Detail
19.01.2020
14:45

Warriors
4:2
(1:1, 0:0, 3:1)

HC Liptov Gentlemen
Detail

11. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
25.01.2020
14:45

HKA LH Bruins
4:3
(2:1, 1:1, 0:1, 1:0) PP

Lavíny
Detail
25.01.2020
16:00

Warriors
2:3
(2:0, 0:1, 0:1, 0:1) PP

Liptovskí Vlci
Detail
25.01.2020
17:30

Okno Liptov
6:0
(1:0, 2:0, 3:0)

HK Galovany
Detail
08.02.2020
14:45

HK Mirad Poprad
6:2
(1:1, 2:0, 3:1)

HC Liptov Gentlemen
Detail

12. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.02.2020
14:45

Liptovskí Vlci
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)

HC Liptov Gentlemen
Detail
01.02.2020
16:00

HK Mirad Poprad
4:2
(1:0, 2:1, 1:1)

HKA LH Bruins
Detail
01.02.2020
17:30

Okno Liptov
5:1
(2:0, 1:1, 2:0)

Lavíny
Detail
02.02.2020
14:45

HK Galovany
4:2
(0:1, 2:0, 2:1)

Warriors
Detail

13. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
15.02.2020
14:45

Okno Liptov
8:3
(1:2, 3:0, 4:1)

HC Liptov Gentlemen
Detail
15.02.2020
16:00

Liptovskí Vlci
4:0
(0:0, 2:0, 2:0)

Lavíny
Detail
15.02.2020
17:30

Warriors
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)

HKA LH Bruins
Detail
15.02.2020
18:45

HK Galovany
5:1
(1:0, 1:0, 3:1)

HK Mirad Poprad
Detail

14. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.02.2020
14:45

Liptovskí Vlci
1:2
(0:1, 1:1, 0:0)

Okno Liptov
Detail
22.02.2020
16:00

HK Galovany
0:4
(0:1, 0:1, 0:2)

HKA LH Bruins
Detail
22.02.2020
17:30

Warriors
2:6
(1:3, 0:1, 1:2)

HK Mirad Poprad
Detail
23.02.2020
14:45

HC Liptov Gentlemen
4:2
(2:0, 1:1, 1:1)

Lavíny
Detail