Logo

Rozpisy ľadov

Pondelok
18.11.2019
Utorok
19.11.2019
Streda
20.11.2019
Štvrtok
21.11.2019
Piatok
22.11.2019
Sobota
23.11.2019
Nedeľa
24.11.2019
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
4(06:00 - 07:00)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
ZŠ A. Stodolu(09:00 - 10:00)
SOŠ Polytechnická(10:15 - 11:15)
AOS(14:00 - 15:00)
Brankári 4,5,6(15:15 - 16:00)
Škola korčuľovania(16:15 - 17:15)
3(17:15 - 18:15)
VDS(18:30 - 19:30)
NsP(19:45 - 20:45)
BUL(21:00 - 22:00)
J-D(06:30 - 07:50)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
Hotelová akadémia(09:15 - 10:15)
HT Tréneri(11:00 - 12:00)
CVČ(14:00 - 15:00)
K(15:00 - 16:00)
D(16:10 - 17:05)
1,2(17:15 - 18:15)
Barance A(18:30 - 19:30)
LM Kings(19:45 - 20:45)
JK(21:00 - 22:00)
3(06:00 - 07:00)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
Stodoláčik(09:15 - 10:15)
ZŠ Apoštola Pavla(10:15 - 11:15)
Spojená škola(11:15 - 12:15)
HT Skating clinic(14:30 - 15:30)
8(15:45 - 16:45)
K(17:00 - 18:15)
Boško(18:30 - 19:30)
ŠK Partizánska Ľupča(19:45 - 20:45)
Tréning amatérov(21:00 - 22:00)
VU 1355(06:30 - 07:30)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
ZŠ Demänovská(09:15 - 10:15)
5(14:30 - 15:30)
K(15:40 - 16:30)
8(16:40 - 17:30)
ŠK P. Lupča Deti(17:45 - 18:45)
LH(19:00 - 20:00)
SG(20:15 - 21:15)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
KTK(09:15 - 10:30)
5(15:15 - 16:15)
Kraso základy (16:30 - 17:15)
1,2(17:15 - 18:15)
4(18:30 - 19:30)
Krka(19:45 - 20:45)
Craemer(21:00 - 22:00)
Hokejka a Puk(07:30 - 08:30)
K(08:45 - 09:45)
A(10:00 - 11:15)
Verejné korčuľovanie(11:30 - 12:30)
Verejné korčuľovanie(13:00 - 14:00)
GENTLEMEN-VLCI(14:45 - 16:00)
BRUINS-MIRAD PP(16:00 - 17:15)
WARRIORS-GALOVANY(17:30 - 18:45)
KL-TITAN(18:45 - 20:15)
BLACK HORSE-SHARKS(20:30 - 22:00)
1(06:45 - 07:45)
2(07:45 - 08:45)
Slovakia Lions(09:00 - 10:00)
Slovakia Lions(10:15 - 11:15)
CD Profil(11:30 - 12:30)
Verejné korčuľovanie(13:00 - 14:00)
LAVÍNY-OKNO LIPTOV(14:45 - 16:00)
GALAXY-BÉČKO(16:00 - 17:30)
KINGS-KRIVÁŇ(17:45 - 19:15)
HT Pribylina(19:45 - 20:45)
Pondelok
18.11.2019
Utorok
19.11.2019
Streda
20.11.2019
Štvrtok
21.11.2019
Piatok
22.11.2019
Sobota
23.11.2019
Nedeľa
24.11.2019
Pondelok
18.11.2019
Utorok
19.11.2019
Streda
20.11.2019
Štvrtok
21.11.2019
Piatok
22.11.2019
Sobota
23.11.2019
Nedeľa
24.11.2019
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
5(06:00 - 07:00)
Evanjelicka škola(08:30 - 09:30)
A(10:00 - 11:15)
6(14:15 - 15:15)
7(15:30 - 16:30)
Kraso(16:45 - 17:45)
Plevis(18:00 - 19:15)
OB(19:30 - 20:30)
B(20:45 - 21:45)
7(06:45 - 07:45)
A(10:00 - 10:45)
6 (11:45 - 12:45)
?(14:15 - 15:15)
8(15:30 - 16:30)
J(16:45 - 18:00)
Kraso(18:15 - 19:15)
ISO(19:30 - 20:30)
?(20:45 - 21:45)
ZŠ MRM(08:00 - 09:00)
A(10:00 - 11:15)
CVČ(14:00 - 15:00)
D(15:15 - 16:30)
J(16:45 - 18:00)
Vlci(18:15 - 19:15)
Eltek(19:30 - 20:30)
?(20:45 - 21:45)
J-D(06:30 - 08:00)
A(10:00 - 11:15)
7(14:15 - 15:15)
6(15:30 - 16:30)
D(16:45 - 17:45)
J(18:00 - 19:15)
KL(19:30 - 20:30)
B(20:45 - 21:45)
6(06:45 - 07:45)
ZŠ. Janošku(08:00 - 09:00)
A(10:00 - 10:45)
7(11:45 - 12:45)
8(14:15 - 15:30)
K(15:45 - 16:45)
D(17:00 - 18:00)
J(18:15 - 19:15)
FIT(19:30 - 20:30)
?(20:45 - 21:45)
Kraso(07:15 - 08:15)
Úprava ľadu(08:30 - 09:00)
7 - Rim. Sobota(09:00 - 11:15)
5 - Lučenec(11:15 - 13:30)
ABC Kraso(13:45 - 14:45)
4(16:00 - 17:00)
3(17:15 - 18:15)
Ľad na prenájom(18:45 - 19:45)
Bachorik(20:00 - 21:15)
Kraso(06:30 - 08:30)
ABC Kraso(09:45 - 10:45)
Zápas K?(10:45 - 14:00)
Slovakia Lions(14:00 - 15:00)
Slovakia Lions(15:15 - 16:15)
Uprava ľadu(16:15 - 17:00)
B - Sabinov(17:00 - 19:15)
Pondelok
18.11.2019
Utorok
19.11.2019
Streda
20.11.2019
Štvrtok
21.11.2019
Piatok
22.11.2019
Sobota
23.11.2019
Nedeľa
24.11.2019