Logo
sportby.gif

Slovakia Lions - letné kempy


Slovakia Lions s 14-ročnou tradíciou na trhu Vás pozýva na letné kempy.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

Tréning Amatérov >>


Tréning amatérskych hokejistov pod vedením profi trénera.

Verejné korčuľovanie >>


Korčuľovanie pre všetkých s možnosťou požičania korčúlí

LHL Finálové zápasy o víťaza a o 3. miesto - výsledky, doplnené

V sobotu 1. apríla boli na programe 4 stretnutia o majstrov divízií A a C a súboje o bronz v divízi B a C
posledné dva stretnutia sa odohrajú počas nasledujúceho týždňa v stredu (Galaxy -Šerifi) a v sobotu (Black Horse - Sharks)



HKA LH BRUINS - LIPTOV PANTHERS 1:4 (0:1,1:1,0:2)

Liptov Panthers získali bronz v divízii C
góly: Šimek(D.Pavkovček, Gonda) - Benda(Hapčo, Perečko), Perečko(Benda), Hapčo(Sova), Perečko 

Vylúčenia: 3:4, rozhodovali Kubovčík Vladimír, Knižka Tomáš 


HKA LH Bruins: Kaniansky - Vodrážka, D.Šintaj, J.Šintaj, Remper, Gonda, Lehotský, Maduda, L.Šintaj, D.Pavkovček, Sochor, Dubovský, Šimek, M.Pavkovček 

Liptov Panthers: Král - Krajčirík, Hapčo, Kmeťo, Bátory, Benda, J.Mudroň, L.Matloň, Rusina, Perečko, Dedina, Sova


LIPTOVSKÍ VLCI - LAVÍNY 3:1 (2:0,1:1,0:0)
Liptovskí Vlci sa stali víťazom divízie C

 góly: Fogaš(Skubík), Fogaš(Pažítka), M.Žiška(Mach) - Čumperlík(Bartek) 

vylúčenia 4:3, rozhodovali Kubovčík Vladimír, Knižka Tomáš 


Liptovskí Vlci: Gábor - Skubík, Lichardus, Jurčo, M.Žiška, Fogaš, Niňaj, Čudrnák, Libák, Kučera, Antol, Kossuth, Mach, Pažítka 

Lavíny: Radúch - Ložek, Ro. Záchej, Ri. Záchej, Čumperlík, Duda, Morava, Botev, Hošala, Hrompa, Adamčiak, Hegeduš, Kalinay, Bartek, Smitek, Peterec, Tóth


BARANCE B - KL TEAM 4:10 (0:3, 2:4, 2:3)
KL Team ziskal bronz v divízii B

góly: M.Válek(Jurík, J.Válek), Jurík(M.Moravčík), M.Moravčík, M.Moravčík(M.Válek) - Olejár, Danček(Kováč), Toman(Vlček), Vlček, Toman(Kandera), Olejár(Halahija), Halahija(Jamnický), Kandera, Toman(Halahija), Halahija 

vylúčenia 5:2, rozhodovali Knižka
 Tomáš, Martínek Matej 

Barance B: Suský - J.Válek, Jurík, Uhrík, Mišura, Gažo, Blanár, Tomko, Vojtko, Matloň, Šeďo, M.Válek, M.Moravčík, Machaj 

KL Team: Hrabinský - Brezina, Vlček, Danček, Jamnický, Grman, Olejár, Toman, Kandera, Halahija, Kováč


BÉČKO - LM KINGS 2:7 (0:1, 0:2, 2:4)
LM Kings sú víťazom divízie A

góly: Cibuľa(Maslík), Maslík(Antoška, Oško) - M.Grman, Paulíny(D.Pleva), Slivka(Gažo, J.Macík), Makoš(Kandera), Gažo(Dobrík), Kandera, Hlavatý 

vylúčenia 3:6, rozhodovali Paulíny Jozef, Martínek Matej 


Béčko: Kruppa - Krajčí, Maslík, Klepáč, L.Škácha, Antoška, R.Škácha, J.Durnota, R.Macík, Oško, Cibuľa 

LM Kings: P.Grman - Rajniak, Olejár, Dobrík, D.Pleva, Kandera, Zuzaniak, Slivka, J.Macík, Gažo, Paulíny , Sasko, Makoš, Čáni, Hlavatý, M.Grman


GALAXY - ŠERIFI 3:5 (0:2,2:2,1:1)
Šerifi získali bronz v divízii A
góly: Červeňan(Vyletelka), Bončo(Korenko Mar.), Bončo(Korenko Mich., Korenko Mar.) - Králik(Trochta, Záruba), Králik(Trochta, Gejdoš), Králik(Mil.Lištiak), Bella(Trochta), Trochta(Králik) 

vylúčenia 5:5, Bukovina(Galaxy) 10min nešp. správanie, rozhodo
vali Kalina Ondrej, Čulíková Janka 

Galaxy: Brunsteiner - Vyletelka, Mar.Korenko, Zadražil, Bončo, Mich.Korenko, Adamčák, Maťalík, Bukovina, Žemba, Červeňan, Kišidaj, Hoffman 

Béčko: Duchoň - P.Lištiak, Trochta, Králik, Mrázik, M.Lištiak, Gejdoš, Záruba, Valaštiak, Bella


BLACK HORSE - SHARKS 2:7 (1:3, 1:1, 0:3)
Sharks sú víťazom divízie B

góly: Vrbka(Hazucha, Gábor), R.Šuňavec(Mikuláš) - Puška(Brtáň, Koreň), Székely(Erhardt), Erhardt, Erhardt(Ruš), Makovický(Krčah, Erhardt), Makovický(Erhardt, Janek), Puška(Brtáň)

vylúčenia 2:6, rozhodovali Knižka Tomáš, Martínek Matej 

Black Horse: Gábor - J.Rakyta, Krišanda, R.Šuňavec, Mlynarčík, Belluš, Forgáč, S.Lehotský, Dobrovodský, D.Pleva, Mikuláš, Hazucha, Poproč, Ohraďan, Vrbka 

Sharks: Puček - Székely, Snovák, Krčah, R.Žiška, Kubáň, Puška, Makovický, Janek, Čonka, Brtáň, Rúš, Erhardt, Petho, Koreň