Logo

Slovakia Lions - letné kempy


Slovakia Lions s 14-ročnou tradíciou na trhu Vás pozýva na letné kempy.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

10. kolo LHL - výsledky


OKNO LIPTOV PRIBYLINA - LAVÍNY 10:2 (6:0, 3:1, 1:1)
Góly: J.Vandriak(J.Jurík, Račko), M.Jurík(Halahija, Gajdoš), J.Vandriak(Račko), M.Jurík(Gajdoš, Halahija), Halahija(M.Jurík, J.Válek), Račko, J.Vandriak(J.Jurík, Račko), Gajdoš(M.Jurík, Halahija), M.Jurík(Halahija, J.Válek), M.Jurík(Halahija) - Botev(Peterc, Čumpelík), Ri.Záchej 

vylúčenia 3:0

Okno Liptov Pribylina: L.Jurík - J.Válek, M.Jurík, Račko, J.Jurík, J.Vandriak, Halahija, Tribula, Kaniansky, Pozor, Gajdoš 

Lavíny: Radúch - Ro.Záchej, Ri.Záchej, Čmpelík, Duda, Botev, Hošala, Bartánus, Adamčiak, Hegeduš, Bartek, Smitek, Peterec, Franko, Tóth

 

TJ SOKOL JALOVEC - HC LIPTOV GENTLEMEN 4:5sn(1:2, 3:2, 0:0, 0:1)
Góly: T.Matloň(Uhrík), T.Matloň(Uhrík), M.Danko(L.Matloň), M.Matloň - Oravec(Mišík, Holubčík), Mikoczy(Flóro,Gries), Boďa(Grieš), Boďa

vylúčenia 1:2


TJ Sokol Jalovec: Suský - J.Matloň, L.Matloň, Tášik, Kmeťo, Ma.Matloň, T.Matloň, Uhrík, M.Danko, Mi.Matloň, Š.Matloň, M.Matejka, Sova 

HC Liptov Gentlemen: Novota - Boďa, I.Mudroň, Vrbičan, Ilavský, Oravec, Mikóczy, Holubčík, Mudroň, Flóro, Poproč, Glajza, Mišík, Krišanda, Petran, Grieš

 

LM KINGS - BÉČKO 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Góly: Rajniak(Gažo, Pleva), Pleva - Bella(Cibuľa, Klepáč), Cibuľa(P.Durnota, Maslík), Bella(Maslík, Cibuľa)

vylúčenia 1:3


LM Kings: Duchoň - Kandera, Dobrík, Pleva, Rajniak, Sasko, Gažo, Hlavatý, Olejár

Béčko: Kruppa - Ševčík, L.Škácha, Antoška, R.Škácha, Maslík, P.Durnota, Cibuľa, Bella, Klepáč, Martikán

 

KL TEAM - PARTIZÁNI 9:2 (3:1, 4:1, 2:0)
Góly: Gabriš(Danček), Gabriš, Toman(Olejár), Gabriš(Danček), Kandera(Kováč), Gabriš(Feketík), Grman(Kováč), Feketík(Gabriš), Toman(Olejár, Halahija) - Burdel(Lenko), Mišík(Paprčka) 

vylúčenia 5:0


KL Team: Hrabinský - Vlček, Kočí, Danček, Likavčan, Gabriš, Grman, Olejár, Toman, Kandera, Halahija, Kováč, Feketík, Kočtúch 

Partizáni: Bátory - Rusina, Hanula, Hlavatý, Staroň, Slivka, Dobák, Lenko, Glajza, Paprčka, Mišík, Perečko, Burdel

 

BLACK HORSE - SHARKS 6:3 (4:2, 1:0, 1:1)
Góly: Forgáč(Mikuláš), Belluš(Forgáč), Mlynarčík(Forgáč), Forgáč(Pleva, Dobrovodský), Forgáč, Pleva(J.Lehotský) - Koreň(Puška), Puška(Gažo, Koreň), Erhardt(Kubáň, Gažo)

vylúčenia 6:4


Black Horse: Budajová - J.Lehotský, Rakyta, Krišanda, Šuňavec, Mlynarčík, Belluš, Forgáč, Dobrovodský, Pleva, Mikuláš, Hazucha, Bella

Sharks: Puček - Székely, Snovák, Krčah, Žiška, Kubáň, Gažo, Koreň, Puška, Naď, Čonka, Brtáň, Rúš, Erhardt, Petho

 

BARANCE - TITAN 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
Góly: Závodský(Tomko), Matejka(Závodský, R.Paukovček), R.Paukovček(Šeďo), R.Paukovček(Závodský, Opatril), R.Paukovček(Závodský), Kováč(Uhrík) - Gejdoš(Guoth), Marek Chebeň(Gejdoš, Kello), Gejdoš(Kello)

vylúčenia 4:4


Barance: Halahija - Opatril, R.Paukovček, Matejka, Uhrík, Tomko, Vojtko, Šeďo, Závodský, Kováč, Staroň 

Titan: Kondela - Jurčo, Janky, Kandera, Hudec, Kello, Blanár, Juráš, Guoth, Gejdoš, Marek Chebeň

 

GALAXY KEŽMAROK - DRACI DOLNÝ KUBÍN 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Góly: Hofmann(Šoltys), Bončo(Šoltys, Kováčik), Husár, Bončo(Zakopjan, Hofmann) - Jonák(Levák), Levák(Jonák, Lupták)

vylúčenia 4:2


Galaxy: Svitana - Hofmann, Hodorovič, Zadražil, Bončo, Kišidaj, Vojtička, Adamčák, Zakopjan, Bednár Marek, Kováčik, Šoltys, Špáta, Husár, Benár Martin 

Draci Dolný Kubín: Bodorík - Jonák, Maslík, Vojtas, Levák, Lupták, Króner, Kovalčík, Huba, Sitek, Črep, M.Žilinec, Ladňák

 

HKA LH BRUINS - WARRIORS 6:4 (3:1, 1:3, 2:0)
Góly: J.Kubáň(L.Magura, Dedina), J.Magura(Petho, Maduda), Dedina(Baďo, L.Magura), D.Šintaj(L.Magura, Petho), J.Kubáň(Baďo, Hapčo), J.Magura(J.Šintaj) - Hanečák(Sčensný), Polovka, Lepot, Cimerman(Polovka)

vylúčenia 1:4


HKA LH Bruins: Rumanský - L.Magura, D.Šintaj, Hapčo, J.Šintaj, Remper, J.Magura, Maduda, L.Šintaj, Sochor, J.Kubáň, Baďo, Petho, M.Pavkovček, Dedina, D.Pavkovček 

Warriors: Gavenda - Matzenauer, Cimerman, Dlugoš, Kaňuk, Imrich, Olejník, Hanečák, Polovka, Ovčarik, Lepot, Sčensný, Kordoš, Rusina, Pažitný, Jerdonek