Logo
sportby.gif

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Tréning Amatérov >>


Tréning amatérskych hokejistov pod vedením profi trénera.

Verejné korčuľovanie >>


Korčuľovanie pre všetkých s možnosťou požičania korčúlí

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

Finále LHL a zápasy o 3. miesto - výsledky


BLACK HORSE - TITAN 6:2 (2:0, 1:2, 3:0) Black Horse sa stal víťazom divízie B
Góly: Forgáč(Mikuláš), Dobrovodský(Pleva), Bella(Pleva), Bella(Forgáč), Lehotský(Hazucha), Forgáč(Pleva) - Kandera, Lukáč(Gejdoš)

vylúčenia 3:3


Black Horse: Budajová - J.Lehotský, Rakyta, Krišanda, Mlynarčík, Belluš, Forgáč, Dobrovodský, Pleva, Mikuláš, Hazucha, Ohraďan, Bella

Titan: Radúch - Mikuš, Jurčo, Janky, Kandera, Magura, Kello, Blanár, Juráš, Lukáč, Stovička, Kasanický, Gejdoš, Martin Chebeň, Marek Chebeň

 

BÉČKO - LM KINGS 4:3 (1:1, 1:2, 2:0) Béčko sa stalo víťazom divízie A
Góly: Maslík(R.Škácha, Macík), Cibula(R.Škácha, Klepáč), Antoška(Maslík, Martikán), Maslík(R.Škácha) - Šintaj(Rajniak), Pleva(Makoš), Zuzaniak(Hlavatý, Pleva)

vylúčenia 1:2


Béčko: Kruppa - Krajčí, Ševčík, Antoška, R.Škácha, Maslík, P.Durnota, J.Durnota, Oško, Cibuľa, Bella, Klepáč, Martikán, Macík 

LM Kings: Duchoň - Kandera, Čulík, Pleva, Dobrík, Gažo, Sasko, Šichta, Rajniak, Makoš, Šintaj, Zuzaniak, Hlavatý, Olejár

 

TJ SOKOL JALOVEC - LIPTOVSKÍ VLCI 1:0sn(0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
TJ Sokol Jalovec sa stal víťazom divízie C

rozhodujúci nájazd premenil Benda 

vylúčenia 2:1


TJ Sokol Jalovec: E.Moravčík - E.Matejka, Pavčo, L.Matloň, Tášik, Kmeťo, Ma.Matloň, Benda, T.Matloň, Uhrík, Mir.Danko, P.Danko, Mi.Matloň, Mich.Danko, M.Matejka, Perečko 

Liptovskí Vlci: Kíšik - Skubík, Krčah, Jurčo, M.Žiška, Fogaš, Bátik, Niňaj, Libák, Čudrnák, Kučera, Šimek, Antol, Kaňa, Mach, Pažítka, Rúš

 

WARRIORS - HC LIPTOV GENTLEMEN 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
HC Liptov Gentlemen obsadili 3. miesto divízie C

Góly: Polovka, Sčensný - J.Mudroň(Krišanda), Krišanda, Droppa(Krišanda)

vylúčenia 1:5, Holubčík(Gentlemen) 2+10 nebezpečná hra telom

Warriors: Revaj - Matzenauer, Cimerman, Kaňuk, Dlugoš, Hanečák, Polovka, Ovčarik, Kordoš, Sčensný, Pažitný 

HC Liptov Gentlemen: Molec - Boďa, I.Mudroň, Vrbičan, Ilavský, Oravec, Holubčík, J.Mudroň, Flóro, Poproč, Glajza, Mišík, Krišanda, Droppa, Grieš

 

BARANCE - SHARKS 7:9 (2:3, 1:4, 4:2) Sharks obsadili 3. miesto divízie B
Góly: R.Paukovček(Machaj), Machaj, Závodský(Matejka), R.Paukovček, R.Paukovček, R.Paukovček(Matejka), R.Paukovček - Gažo(Székely), Gažo(Erhardt), Gažo(Puška), Gažo(Snovák), Janek(Gažo), J.Kubáň(Székely), J.Kubáň, Gažo, Puška 

vylúčenia 2:3

Barance: Halahija - Janičina, R.Paukovček, Matejka, Uhrík, Tomko, Šeďo, M.Válek, Závodský, Kováč, Machaj, Mišura 

Sharks: Puček - Székely, Snovák, Krčah, Žiška, J.Kubáň, Gažo, Puška, Makovický, Janek, Čonka, Rúš, Erhardt, Petho