Logo

Slovakia Lions - letné kempy


Slovakia Lions s 14-ročnou tradíciou na trhu Vás pozýva na letné kempy.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

1. kolo LHL 2018/2019 - výsledky


 

BLACK HORSE - SERAFINS EAGLES 3:6 (3:0, 0:3, 0:3)

Góly: Dobrovodský(Rakyta), Dobrovodský(Pleva), Danko(Belluš, Rakyta) - Gonda(Fides), Jakubský(Kútnik), Dudáš(Lástič), Fides(Kubek, Lástič), Kubek(Fekeč, Fides), Kubek(Fekeč, Dudáš)

vylúčenia 1:0, rozhodovali Sejna - Kordoš

Black Horse: Gábor - Čupka, J.Lehotský, Rakyta, Belluš, Dobrovodský, Pleva, Mikuláš, Hazucha, Ohraďan, Danko, Bella

Serafins Eagles: Maťaťa - Fides, Fekeč, Dudáš, Lizák, R. Veselovský, Gonda, Kútnik, Kubek, Lástič, Bažík, Jakubský

 

TITAN - KL TEAM 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Góly: Marek Chebeň(Martin Chebeň), Magura(Marek Chebeň), M.Kello(Blanár), Marek Chebeň(Magura), M.Kello(Blanár, Magura), Blanár(J.Kello, Marek Chebeň) - Brezina

vylúčenia 1:0, rozhodovali Sejna - Kordoš

Titan: Radúch - Magura, M.Kello, Blanár, Martin Chebeň, J.Kello, Stovička, Marek Chebeň, Mathe 

KL Team: Revaj - Kordoš, Brezina, Vlček, Kočí, Bella, Gabriš, Ondrášik, Toman, Kandera, Halahija, Kováč

 

SHARKS - BARANCE BÉ 6:4 (0:0, 2:2, 4:2)

Góly: Snovák(Gažo, Janek), Kubáň(Gažo, Erhardt), Puška(Slivka, Brtáň), Slivka(Puška, Koreň), Erhardt(Gažo), Koreň(Janek, Puška) - Machaj, R.Paukovček, Uhrík(Závodský), Kováč(Uhrík)

vylúčenia 0:0, rozhodovali Sejna - Kivilahti

SHARKS: Beňa - Snovák, Krčah, Žiška, Kubáň, Slivka, Gažo, Jurčík, Čonka, Puška, Janek, Rúš, Erhardt, Koreň

Barance Bé: E. Moravčík - Opatril, R.Paukovček, Uhrík, Kučera, Tomko, Matejka, Šeďo, Závodský, Kováč, Machaj

 

LM KINGS - DRACI DOLNÝ KUBÍN 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

Góly: Sasko(Šintaj, Gažo), Pleva(Olejár, Hlavatý) - Huba(Lupták), Jonák(Lupták), Jonák(Ladňák, Lupták), Jonák(Ladňák)

vylúčenia 1:0, rozhodovali Sejna - Kivilahti

LM Kings: Revaj - Kandera, Rajniak, Pleva, Olejár, Gažo, Sasko, Šintaj, Zuzaniak, Hlavatý, Makoš

Draci Dolný Kubín: Bachan - Jonák, Vonšák, Maslík, Vojtas, Lupták, Žilinec, Króner, Kovalčík, Huba, Vido, Vican, Ladňák

 

BÉČKO - GALAXY KEŽMAROK 6:3 (3:0, 2:3, 1:0)

Góly: Čáni(P.Durnota), Maslík(Cibuľa), R.Škácha(Cibuľa), Cibuľa(R.Škácha), R.Škácha(Maslík), R.Škácha(Cibuľa) - Mich.Korenko(Mar.Korenko), Šoltys(Mar.Korenko), Šoltys(Bončo)

vylúčenia 0:0, rozhodovali Kivilahti - Kordoš

Béčko: Kruppa - T.Pleva, Ševčík, Čáni, L.Škácha, Antoška, R.Škácha, Maslík, P.Durnota, J.Durnota, Cibuľa

Galaxy Kežmarok: Svitana - Hofmann, Mareš, Mar. Korenko, Zadražil, Bončo, Kišidaj, Mich. Korenko, Žemba, Šoltys, Bednár, Červeňan, Tomeček, Horoba, Sojak

 

WARRIORS - OKNO LIPTOV PRIBYLINA 2:8 (1:3, 1:3, 0:2)

Góly: Kordoš(Kolesár), Kordoš(Matzenauer, Pažitný) - J.Jurík(Lukáč), M.Jurík, Vandriak(Halahija, Lukáč), M.Jurík(M.Válek), Halahija(J.Jurík), Račko(Vandriak), Halahija(J.Jurík, Tribula), Halahija(Vandriak, K.Kaniansky)

vylúčenia 1:1, rozhodovali Kubovčík - Kordoš

Warriors: Hanko - J.Revaj, Sálus, Pažitný, Kordoš, Matzenauer, Kolesár, Rusina, Gróf, Rychtárik

Okno Liptov Pribylina: L.Jurík - M.Jurík, Račko, J.Jurík, Vandriak, Tribula, Lukáč, Vyšňan, Halahija, M.Válek, K.Kaniansky

 

HC LIPTOV GENTLEMEN - HKA LH BRUINS 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Góly: Záchej, Malý(Tarcala, Toman), Malý(Šlauka, Rusina), Holubčík(Glajza) - L.Magura(Š.Kubáň, Kováč), Š.Kubáň(Kováč)

vylúčenia 2:3, rozhodovali Sejna-Kubovčík

HC Liptov Gentlemen: Hrabinský - Boďa, Šlauka, Záchej, Tarcala, Ilavský, Kledrowetz, Holubčík, Rusina, Poproč, Glajza, Toman, Malý, Krišanda

HKA LH Bruins: Cagala - L.Magura, D.Šintaj, J.Šintaj, Kočí, Snovák, Ambróz, Grieš, Š.Kubáň, Kováč, Pavkovček, Dedina

 

TJ SOKOL JALOVEC - HK MIRAD POPRAD 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

Góly: Benda, Bálek(M.Matloň), Mir.Danko, Matejka(Kmeťo) - Ovčarik(Polovka), Chmura(Polovka)

vylúčenia 3:4, rozhodovali Sejna-Kubovčík

TJ Sokol Jalovec: V.Matejka - J.Matloň, Mir.Danko, Kmeťo, Koniar, Ma.Matloň, Benda, Uhrík, Bálek, Mir.Matloň, Mich.Danko, Matejka

HK Mirad Poprad: Želonka - Dlugoš, Hanečák, Chmura, Polovka, Lukačko, Ovčarik, Ščensný, Kaňuk

 

LIPTOVSKÍ VLCI - LAVÍNY 0:1sn(0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

smostatné nájazdy: Bartek 0:1
vylúčenia 0:0, rozhodovali Sejna-Kubovčík

Liptovskí Vlci: Gábor - Jurčo, Fogaš, Niňaj, Trnovský, Šajbidor, Libák, Čudrnák, Kučera, Šimek, Kaňa, Mach, Pažítka, Ruš

Lavíny: Radúch - Ložek, Majlath, Brtiš, Čumpelík, Duda, P.Kupský, Adamčiak, Hegeduš, Bartek, Kalinay, Hurkot, Smitek, S.Kupský, Tóth