Logo
sportby.gif

Večerné korčuľovanie v pondelky a soboty


Ak sa chcete schladiť po horúcom dni, alebo si vychutnať netradičné letné rande, príďte k nám do JL arény a zažite čaro večerného korčuľovania.

TRÉNING PRO!


Pre všetkých výkonnostných hráčov a profesionálnych hokejistov - Áčko, Dorast, Juniori !! Pre hokejistov sezóna na ľade nikdy nekončí, preto začína Tréning Pro ! Už od 29.5.! Neváhaj a príď!

LACO goalie camp


5.ročník obľúbeného brankárskeho kempu za osobnej účasti JÁNA LACA! Neváhaj a prihlás sa tiež!

Slovakia Lions - letné kempy


Slovakia Lions s 14-ročnou tradíciou na trhu Vás pozýva na letné kempy.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

Tréning Amatérov >>


Tréning amatérskych hokejistov pod vedením profi trénera.

Verejné korčuľovanie >>


Korčuľovanie pre všetkých s možnosťou požičania korčúlí

4. kolo LHL 18/19 - výsledky

WARRIORS - HKA LH BRUINS 4:3sn (2:1, 0:2, 1:0, 1:0)

Góly: Sochor(Matzenauer), Kordoš(Kolesár), Grof - J.Kubáň(L.Šintaj, J.Šintaj), J.Kubáň(Gonda, M.Pavkovček), Petho(L.Magura, D.Šintaj)

vylúčenia 2:0, rozhodovali Sejna-Krajčík

Warriors: M.Revaj - J.Revaj, Sálus, Pažitný, Sochor, Kolesár, Matzenauer, Kordoš, Rusina, Grof, Varga

HKA LH Bruins: Cagala - L.Magura, D.Šintaj, J.Šintaj, Gonda, J.Magura, L.Šintaj, Kočí, J.Kubáň, Grieš, Baďo, Š.Kubáň, Petho, M.Pavkovček, Dedina

 

HC LIPTOV GENTLEMEN - LAVÍNY 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Góly: Kledrowetz(Boďa), Šlauka(Boďa) - Bartek(Čumpelík)

vylúčenia 3:4, rozhodovali Sejna - Krajčík

HC Liptov Gentlemen: Hrabinský - Boďa, Šlauka, Ri.Zachej, Tarcala, Ilavský, Kledrowetz, Holubčík, Mišovič, Rusina, Poproč, Glajza, Malý, Krišanda

Lavíny: Radúch - Ro.Zachej, Majlath, Brtiš, Ohraďan, Čumpelík, Hošala, P.Kupský, Hegeduš, Kalinay, Bartek, Hurkot, Smitek, Bubniak, Tóth

 

LIPTOVSKÍ VLCI - HK MIRAD POPRAD 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)

Góly: Kaňa(Ruš, Gábor), Fogaš(Ruš) - Cimerman(Chmura, Ščensný), Chmura(Cimerman, Polovka), Cimerman(Chmura), Cimerman(Hanečák), Cimerman(Lukačko, Polovka), Polovka(Cimerman)

vylúčenia 1:0

Liptovskí Vlci: Gábor - Skubík, Fogaš, Niňaj, Šjbidor, Libák, Čudrnák, Kučera, Šimek, Antol, Kaňa, Mach, Pažitka, Ruš

HK Mirad Poprad: Depta - Dlugoš, Hanečák, Chmura, Polovka, Lukačko, Ovčarik, Ščensný, Cimerman, Kaňuk

 

TJ SOKOL JALOVEC - OKNO LIPTOV PRIBYLINA 3:2sn (0:0, 1:0, 1:2, 1:0)

Góly: T.Matloň(Benda), Mich.Danko(Sova) - M.Jurík(Tribula), J.Vandriak(Halahija)

vylúčenia 2:0, rozhodovali Sejna - Kordoš

TJ Sokol Jalovec: E.Moravčík - E.Matejka, Kmeťo, Š.Matloň, Koniar, M.Matloň, Benda, T.Matloň, Uhrík, Bálek, P.Danko, Mir.Matloň, M.Danko, M.Matejka, Komiňák, Sova

Okno Liptov Pribylina: Sabo - J.Válek, M.Jurík, J.Jurík, J.Vandriak, Tribula, Lukáč, Halahija, M.Válek, Pozor, Gajdoš

 

GALAXY KEŽMAROK - HC KRIVÁŇ 4:2 (0:2, 1:0, 3:0)

Góly: Mareš(Zadražil), Bončo(Tomeček), Bončo(Šoltys), Tomeček - Dunčko(Ro.Hric), Dunčko(Pida)

vylúčenia 8:3, rozhodovali Paulíny - Kordoš

Galaxy Kežmarok: Svitana - Mareš, Ma.Korenko, Zadražil, Bončo, Kišidaj, Vojtička, Mi.Korenko, Adamčák, Šoltys, Tomeček

HC Kriváň: Rybársky - Halahija, Dunčko, Pida, Kozák, Re.Furdek, Ro.Furdek, Ra.Hric, Ro.Hric, Burdel

 

TITAN - SERAFINS EAGLES 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Góly: Valaštiak(Blanár, L.Magura) - Baláž(Lizák), Ratulovský(Kubek)

vylúčenia 1:0, rozhodovali Sejna - Kordoš

Titan: Kondela - Mikuš, Jurčo, Janky, L.Magura, Valaštiak, M.Kello, Blanár, Martin Chebeň, J.Kello, Stovička, Gejdoš, Marek Chebeň, Mathé

Serafins Eagles: Maťaťa - Bartoš, Fekeč, Lizák, R.Veselovský, Ratulovský, M.Veselovský, Baláž, Kútnik, Kubek, Lástič, Bažík, Jakubský

 

SHARKS - KL TEAM 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)

Góly: Puška(Erhardt, Gažo), Székely(Snovák, Čonka ml.), Gažo, Brtáň(J.Kubáň), Gažo(J.Kubáň), Gažo(Janek), Koreň(Janek, Puška)

vylúčenia 0:0, rozhodovali Sejna - Kordoš

SHARKS: Lenko - Székely, Snovák, žiška, J.Kubáň, Slivka, Gažo, Čonka ml., Brtáň, Rúš, Erhardt, Koreň

KL Team: Revaj - Kordoš, Vlček, Kočí, Danček, Likavčan, Grman, Toman, Halahija, Grieš

 

BLACK HORSE - BARANCE BÉ 7:3 (3:0, 2:2, 2:1)

Góly: Pleva, J.Rakyta(Forgáč, M.Rakyta), Forgáč(čupka), J.Rakyta(Bella), Belluš(J.Lehotský, Bella), Dobrovodský(Forgáč, Ohraďan), Forgáč(Belluš, J.Lehotský) - Kučera(šeďo), Machaj(R.Paukovček), Kučera(Kováč)

vylúčenia 0:2, rozhodovali Sejna - Kordoš

Black Horse: Gábor - M.Rakyta, Čupka, J.Lehotský, J.Rakyta, Belluš, Forgáč, Dobrovodský, Pleva, Hazucha, Ohraďan, Danko, Bella

Barance Bé: Moravčík - Opatril, R.Paukovček, Uhrík, Kučera, Tomko, Matejka, Vojtko, Šeďo, Kováč, Machaj, Čerstvík