Logo

Slovakia Lions - letné kempy


Slovakia Lions s 14-ročnou tradíciou na trhu Vás pozýva na letné kempy.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

11. kolo LHL - výsledky



SERAFINS EAGLES - BARANCE BÉ 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)

Góly: Baláž(Fides), Laštic(Jakubský), Baláž - Machaj(R.Paukovček, Čerstvík), R.Paukovček(Machaj, Matejka), Machaj(Matejka, R.Paukovček), Uhrík(Kováč, Čerstvík), Machaj(Čerstvík, Paukovček)

vylúčenia 1:1, Staroň(Barance) trest v hre za napadnutie rozhodcu

Serafins Eagles: Maťaťa - Fides, Fekeč, Dudáš, Lizák, R.Veselovský, P.Ratulovský, Gonda, Baláž, Kubek, Laštic, Bažík, Jakubský

Barance Bé: Duchoň - Opatřil, R.Paukovček, Uhrík, Staroň, Tomko, Matejka Vojtko, Šeďo, Kováč, Machaj, Čerstvík

 

SHARKS - TITAN 8:4 (3:1, 1:2, 4:1)

Góly: Slivka, Koreň(Székely), Székely(Koreň, Janek), Erhardt(Slivka), Dobák(Székely), Koreň(V.Čonka ml.), Erhardt(Jágerský), Krčah(Žiška) - Mathé(Blanár), Janky(Mathé), Blanár(Mathé), Blanár(Martin Chebeň)

vylúčenia 1:0, rizhodoval Sabo

Sharks: Beňa - Székely, Snovák, Krčah, Žiška, Slivka, V.Čonka ml., Jágerský, Janek, Rúš, Dobák, Erhardt, Koreň

Titan: Kondela - Mikuš, Janky, Blanár, Lukáč, Martin Chebeň, J.Kello, Mathe

 

KL TEAM - BLACK HORSE 7:2 (0:0, 2:1, 5:1)

Góly: Likavčan(Kočtúch), Kandera(Brezina, Halahija), Kaňa(Čudrnák), Kočtúch(Likavčan), Kordoš, Halahija(Kandera, Brezina), Kaňa(J.Revaj, Vlček) - Ohraďan(Belluš), Dobrovodský(J.Lehotský)

vylúčenia 0:2, rozhodovali Knižka - Kivilahti

KL Team: M.Revaj . J.Revaj, Brezina, Kordoš, Vlček, Likavčan, Gabriš, Ondrášik, Grman, Čudrnák, Kaňa, Kandera, Halahija, Kočtúch

Black Horse: Gábor - Čupka, J.Lehotský, Krišanda, Belluš, Forgáč, Dobrovodský, Mukuláš, Ohraďan, Danko, Bella

 

HK MIRAD POPRAD - LIPTOVSKÍ VLCI 3:4sn (1:1, 0:1, 2:1, 0:1)

Góly: Hančák, Cimerman(Polovka), Cimerman(Polovka, Chmura) - Kučera(Čudrnák, Trnovský), Grman, Grman(Kaňa)

vylúčenia 0:0, rozhodovali Knižka - Kivilahti

HK Mirad Poprad: Depta - Imrich, Hanečák, Chmura, Polovka, Ovčarik, Ščensný, Cimerman, Kaňuk, Bušovský

Liptovskí Vlci: Gábor - Skubík, Jurčo, Fogaš, Niňaj, Trnovský, Grman, Čudrnák, Kučera, Šimek, Kaňa, Pažítka, Ruš

 

BÉČKO - GALAXY 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Góly: Klepáč(Cibuľa, Bella), Cibuľa, Ševčík(Cibuľa, Klepáč), R.Škácha(Kováč, Oško) - Bednár(Hofmann), Sojak(Husár)

vylúčenia 0:5, rozhodovali Paulíny - Knižka

Béčko: Kruppa - T.Pleva, Ševčík, Antoška, R.Škácha, Maslík, P.Durnota, J.Durnota, Oško, Cibuľa, Bella, Klepáč, Kováč

Galaxy: Svitana - Hofmann, Hodorovič, Bončo, Kišidaj, Zakopjan, Bednár, Tomeček, Horoba, Sojak, Husár

 

HKA LH BRUINS - WARRIORS 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

Góly: D.Šintaj(L.Šintaj), Ambróz(Maduda), D.Šintaj(J.Šintaj) - Kordoš(J.Revaj), Sochor

vylúčenia 0:1, rozhodovali Kordoš - Paulíny

HKA LH Bruins: Kaniansky - D.Šintaj, J.Šintaj, Gonda, Maduda, Snovák, Ambróz, Š.Kubáň, M.Pavkovček, Dedina

Warriors: M.Revaj - J.Revaj, Sálus, Pažitný, Bobula, Sochor, Grof, Kordoš, Rusina, Opatril, Kolesár, Olejník

 

LAVÍNY - HC LIPTOV GENTLEMEN 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Góly: Brtiš(Hegeduš) - Krišanda(Hlavatý, Ri.Záchej), Glajza(Krišanda), Boďa(Šlauka), Boďa(Šlauka)

vylúčenia 0:1, rozhodovali Paulíny - Kordoš

Lavíny: Radúch - Ro.Záchej, Brtiš, Ohraďan, Čumpelík, Duda, Hošala, Hegeduš, Kalinay, Bartek, Smitek, Ondrášik, Bubniak, S.Kupský, Tóth

HC Liptov Gentlemen: Hrabinský - Boďa, Šlauka, Ri.Záchej, Tarcala, Ilavský, Kledrowetz, Bátory, Mišovič, Rusina, Glajza, Hlavatý, Lenko, Malý, Krišanda

 

OKNO LIPTOV PRIBYLINA - TJ SOKOL JALOVEC 7:0 (3:0, 0:0, 4:0)

Góly: Tribula(Halahija, Pozor), M.Jurík(M.Válek), K.Kaniansky, M.Jurík(M.Moravčík, M.Válek), J.Válek(M.Válek, M.Moravčík), J.Jurík(Halahija), M.Moravčík(M.Válek)

vylúčenia 0:0, rozhodovali Sejna - Kordoš

Okno Liptov Pribylina: Sabo - J.Válek, M.Jurík, J.Jurík, Tribula, Lukáč, Halahija, M.Válek, K.Kaniansky, Pozor, M.Moravčík

TJ Sokol Jalovec: Suský - E.Matejka, J.Matloň, Pavčo, L.Matloň, Koniar, M.Matloň, Krčah, Benda, T.Matloň, P.Danko, Mir.Matloň, M.Matejka, Perečko