Logo

Slovakia Lions - letné kempy


Slovakia Lions s 14-ročnou tradíciou na trhu Vás pozýva na letné kempy.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

štvrťfinále divízie B a C - výsledky



OKNO LIPTOV PRIBYLINA - LAVÍNY 1:4 (1:0, 0:0, 0:4)  
- celkom 3:6, LAVÍNY postupujú do semifinále

Góly: M.Moravčík - Duda(Brtiš, Kalinay), Ondrášik(Ložek), Čumpelík, Čumpelík

vylúčenia 3:5, rozhodovali Paulíny - Kordoš

Okno Liptov Pribylina: Sabo - J.Válek, M.Jurík, J.Vandriak, Tribula, Lukáč, Dočekal, Halahija, M.Válek, M.Moravčík

Lavíny: Radúch - Ložek, Brtiš, Ohraďan, Čumpelík, Duda, Hošala, Droppa, P.Kupský, Hegeduš, Kalinay, Bartek, Smitek, Ondrášik, Tóth

 

HC LIPTOV GENTLEMEN - HKA LH BRUINS 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) 
celkom 4:4, na samostatné nájazdy postupujú do semifinále HC Liptov Gentlemen

Góly: Mišovič - Maduda(D.Šintaj), Lehocký

vylúčenia 0:2, rozhodovali Paulíny - Kordoš

HC Liptov Gentlemen: Hrabinský - R.Záchej, Tarcala, Ilavský, Kledrowetz, Holubčík, Flóro, Mišovič, Poproč, Glajza, Hlavatý, Toman, Malý, Krišanda

HKA LH Bruins: Kaniansky - L.Magura, D.Šintaj, J.Šintaj, Maduda, L.Šintaj, Lehocký, J.Kubáň, Ambróz, Grieš, Baďo, Š.Kubáň, Petho, M.Pavkovček,

 

BARANCE BÉ - KL TEAM 5:4 (2:1, 3:2, 0:1)

Góly: R.Paukovček, Uhrík(R.Paukovček), R.Paukovček, R.Paukovček(Machaj), R.Paukovček(Machaj) - Danček(Kočtúch), Grman(Ondrášik), Kandera, Gabriš(Halahija)

vylúčenia 4:1, rozhodovali Paulíny - Kordoš

Barance Bé: Halahija - Opatřil, R.Paukovček, Uhrík, Kučera, Repa, Tomko, Vojtko, Šeďo, M.Moravčík, Kováč, Machaj

KL Team: M.Revaj - J.Revaj, Vlček, Kočí, Danček, Likavčan, Gabriš, Ondrášik, Grman, Toman, Kandera, Halahija, Kováč, Kočtúch, Grieš

 

SHARKS - TITAN 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Góly: Erhardt(Dobák), Erhardt, Slivka - Blanár

vylúčenia 1:2, rozhodovali Paulíny - Kordoš

Sharks: Puček - Snovák, Krčah, Žiška, J.Kubáň, Slivka, V.Čonka ml., Naď, Janek, V.Čonka st., Brtáň, Dobák, Erhardt

Titan: Radúch - Mikuš, Jurčo, Janky, L.Magura, Blanár, Marek Chebeň, Martin Chebeň, J.Kello, Stovička, Kasanický, Mathe

 

HK MIRAD POPRAD - LIPTOVSKÍ VLCI 8:1 (2:0, 5:0, 2:1) 
celkom 11:3, HK Mirad Poprad postupuje do semifinále

Góly: Cimerman(Chmura), Cimerman, Ščensný(Cimerman)m Bušovský(Lukačko), Polovka, Polovka(Cimerman), Polovka(Kaňuk), Hanečák(Duchnický, Bušovský) - Fogaš(Pažítka)

vylúčenia 4:2, rozhodovali Paulíny - Kordoš

HK Mirad Poprad: Hrabovský - Duchnický, kaňuk, Imrich, Dlugoš, Hanečák, Polovka, Cimerman, Chmura, Lukačko, Bušovský, Ščensný

Liptovskí Vlci: Beňa - Lichardus, Jurčo, Fogaš, Niňaj, Trnovský, Grman, Kaňa, Pažítka, Remper

 

TJ SOKOL JALOVEC - WARRIORS 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) 
celkom 7:0, TJ Sokol Jalovec postupuje do semifinále

Góly: Mich.Danko(Mir.Danko), Pavčo, T.Matloň(Benda), T.Maloň(Benda), T.Matloň(Benda)

vylúčenia 2:2, rozhodovali Paulíny - Kordoš

TJ Sokol Jalovec: Bendík - E.Matejka, Pavčo, Mir.Danko, Kmeťo, Mar.Matloň, Krčah, Benda, T.Matloň, Bálek, Uhrík, P.Danko, Mir.Matloň, Mich.Danko, M.Matejka, Sova

Warriors: M.Revaj - Opatril, Sálus, Pažitný, Bobula, J.Revaj, Matzenauer, Rusina, Kordoš, Sochor, Kolesár, Lepot

 

BARANCE BÉ - KL TEAM 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) 
celkom 10:6, Barance Bé postupujú do semifinále

Góly: R.Paukovček(Matejka, Machaj), Machaj(R.Paukovček), Uhrík, Machaj(R.Paukovček), Čerstvík(Machaj) - Vlček, Likavčan(Halahija)

vylúčenia 3:1, rozhodovali Paulíny - Kordoš

Barance Bé: Halahija - Opatřil, R.Paukovček, Uhrík, Kučera, Repa, Tomko, Matejka, Vojtko, Šeďo, Kováč, Machaj, Čerstvík

KL Team: M.Revaj - J.Revaj, Brezina, Vlček, Kočí, Danček, Likavčan, Grman, Toman, Halahija, Kováč, Kočtúch, Grieš

 

SHARKS - TITAN 5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
celkom 8:4, Sharks postupujú do semifinále

Góly: Slivka(Brtáň), Erhardt, Janek(Jágerský), Brtáň(V.Čonka ml., Slivka), Krčah(Slivka) - Blanár(Marek Chebeň), Janky(Marek Chebeň), Blanár(Jurčo)

vylúčenia 2:0, rozhodovali Paulíny - Kordoš

Sharks: Puček - Székely, Snovák, Krčah, Žiška, Slivka, V.Čonka ml., Jágerský, Naď, Janek, V.Čonka st., Brtáň, Dobák, Erhardt

Titan: Radúch - Jurčo, Janky, L.Magura, Blanár, Lukáč, Marek Chebeň, Martin Chebeň, J.Kello, Stovička, Mathe