Logo

Slovakia Lions - letné kempy


Slovakia Lions s 14-ročnou tradíciou na trhu Vás pozýva na letné kempy.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

Semifinále LHL - výsledky



TJ SOKOL JALOVEC - HK MIRAD POPRAD 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)

Góly: Pavčo(Mar.Matloň, P.Danko) - Hanečák(Duchnický), Polovka(Chmura), Polovka, Lukačko(Cimerman)

vylúčenia 3:4, rozhodovali Knižka - Sejna

TJ Sokol Jalovec: Bendík - E.Matejka, Pavčo, L.Matloň, Mir.Danko, Kmeťo, Mar.Matloň, Krčah, Benda, T.Matloň, Uhrík, Bálek, P.Danko, Mir.Matloň, Mich.Danko, M.Matejka

HK Mirad Poprad: Depta - Duchnický, Hanečák, Chmura, Polovka, Lukačko, Ovčarik, Ščensný, Cimerman, Kaňuk, Bušovský

 

HC LIPTOV GENTLEMEN - LAVÍNY 2:2 (0:1, 2:0, 0:1)

Góly: Holubčík(Glajza), Mišovič(Toman, R.Zachej) - Čumpelík(Bartek, Ohraďan), Ondrášik(Brtiš, P.Kupský)

vylúčenia 3:2, Boďa(Gentlemen) 10min nešportové správanie

HC Liptov Gentlemen: Hrabinský - Boďa, R.Zachej, Šlauka, Tarcala, Ilavský, Holubčík, Flóro, Mišovič, Glajza, Toman, Malý, Krišanda

Lavíny: Radúch - Ložek, Majlath, Brtiš, Ohraďan, Čumpelík, Duda, Hošala, P.Kupský, Kalinay, Bartek, Ondrášik

 

BLACK HORSE - BARANCE BÉ 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Góly: Pleva, Bella, Forgáč(J.Lehotský), Čupka(J.Rakyta, Dobrovodský), J.Rakyta(M.Rakyta), M.Danko(Ohraďan) - Uhrík(Kučera)

vylúčenia 3:6, rozhodovali Paulíny - Sejna

Black Horse: Sabo - M.Rakyta, J.Rakyta, Čupka, J.Lehotský, Záruba, Krišanda, Forgáč, Dobrovodský, Pleva, Mikuláš, Hazucha, Ohraďan, M.Danko, Bella

Barance Bé: Beňa - R.Paukovček, Franek, Uhrík, Kučera, Tomko, Vojtko, Kováč, Machaj, Čerstvík, L.Paukovček

 

SERAFINS EAGLES - SHARKS 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)

Góly: Gonda(Laštic), Laštic(Gonda) - Erhardt(J.Kubáň), Puška(Koreň), Janek(J.Kubáň, Erhardt), Erhardt(Puška)

vylúčenia 0:2, rozhodovali Paulíny - Sejna

Serafins Eagles: Babinský - Fekeč, Dudáš, Lizák, R.Veselovský, Gonda, M.Veselovský, Kútnik, Kubek, Laštic, Jakubský

Sharks: Puček - Krčah, Žiška, J.Kubáň, V.Čonka ml., Puška, Jágerský, Janek, V.Čonka st., Brtáň, Dobák, Erhardt, Petho, Koreň

 

BÉČKO - GALAXY 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)

Góly: Antoška(P.Durnota), Klepáč(Pleva), Čáni - Bončo(Mar.Korenko), Tomeček, Kišidaj(Marušinec), Mich.Korenko

vylúčenia 0:1, rozhodovali Paulíny - Sabo

Béčko: Bačík - Pleva, Čáni, Ľ.Škácha, Antoška, R.Škácha, Maslík, P.Durnota, Oško, Cibuľa, Bella, Klepáč, Kováč, Macík

Galaxy: Svitana - Hofmann, Mareš, Mar.Korenko, Mich.Korenko, Bončo, Kišidaj, Matalík, Šoltys, Tomeček, Marušinec

 

HC KRIVÁŇ - LM KINGS 3:3 (2:0, 0:2, 1:1)

Góly: Struška(Dunčko), Ro.Furdek(Ro.Hric), Dunčko(Struška) - Mihajlo(Jirousek, Šintaj), Knižka(Rajniak, Sasko), Kandera

vylúčenia 0:3, rozhodovali Paulíny - Sabo

HC Kriváň: Němec - Halahija, Dunčko, Pida, Kozák, Struška, Re.Furdek, Ro.Hric, Ro.Furdek, Burdel, Dobák

LM Kings: Dzuroška - Olejár, Kandera, Knižka, Gažo, Rajniak, Makoš, Šintaj, Sasko, Mihajlo, Hlavatý, Pleva, Jirousek

 

TJ SOKOL JALOVEC - HK MIRAD POPRAD 1:1 (0:0, 0:0, 1:1)
celkom 2:5, HK Mirad Poprad postupuje do finále divízie C

Góly: Mich.Danko - Chmura

vylúčenia 3:1, rozhodovali Knižka - Kivilahti

TJ Sokol Jalovec: Bendík - E.Matejka, Pavčo, L.Matloň, Mir.Danko, Kmeťo, Mar.Matloň, Benda, T.Matloň, Uhrík, P.Danko, Mir.Matloň, Mich.Danko, M.Matejka, Sova

HK Mirad Poprad: Depta - Duchnický, Hanečák, Chmura, Polovka, Lukačko, Ovčarik, Ščensný, Cimerman, Kaňuk, Bušovský

 

HC LIPTOV GENTLEMEN - LAVÍNY 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
celkom 5:2, HC Liptov Gentlemen postupujú do finále divízie C

Góly: Kledrowetz(Malý, Ilavský), Kledrowetz(Krišanda), Krišanda(Toman)

vylúčenia 1:5, rozhodovali Knižka - Kivilahti

HC Liptov Gentlemen: Molec - R.Zachej, Tarcala, Ilavský, Kledrowetz, Holubčík, Flóro, Mišovič, Rusina, Poproč, Glajza, Toman, Malý, Krišanda

Lavíny: Radúch - Ložek, Majlath, Brtiš, Ohraďan, Čumpelík, Duda, Hošala, P.Kupský, Kalinay, Bartek, Ondrášik

 

SERAFINS EAGLES - SHARKS 4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
celkom 6:9, Sharks postupujú do finále divízie B

Góly: Bartoš(Lizák), Bartoš(Baláž), Laštic(Dudáš), Bartoš(Baláž) - Koreň(Erhardt), Puška(Koreň), J.Kubáň, J.Kubáň, Erhardt(Dobák)

vylúčenia 1:4, rozhodovali Paulíny - Sejna

Serafins Eagles: Maťaťa - Bartoš, Fekeč, Dudáš, Lizák, R.Veselovský, Ratulovský, Gonda, M.Veselovský, Jaraba, Baláž, Kútnik, Kubek, Laštic, Bažík, Jakubský

Sharks: Puček - Snovák, Krčah, J.Kubáň, Slivka, V.Čonka ml., Puška, Janek, Brtáň, Dobák, Erhardt, Petho, Koreň

 

BLACK HORSE - BARANCE BÉ 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
celkom 10:3, Black Horse postupuje do finále divízie B

Góly: Forgáč(Pleva, J.Lehotský), M.Rakyta, Forgáč(Belluš), Forgáč(Belluš, Záruba), Forgáč(Belluš) - Kučera(Čerstvík), Matejka(Franek, R.Paukovček)

vylúčenia 4:3, rozhodovali Paulíny - Sejna

Black Horse: Sabo - M.Rakyta, Čupka, J.Lehotský, J.Rakyta, Záruba, Krišanda, Belluš, Forgáč, Dobrovodský, Pleva, Hazucha, Ohraďan, Danko, Bella

Barance Bé: Beňa - R.Paukovček, Franek, Uhrík, Kučera, Tomko, Matejka, Vojtko, Kováč, Machaj, Čerstvík

 

BÉČKO - GALAXY 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
celkom 6:5, Béčko postupuje do finále divízie A

Góly: Čáni(Antoška, Maslík), R.Škácha(Cibula), Antoška - Mar.Korenko(Duda)

vylúčenia 1:2, rozhodovali Paulíny - Sejna

Béčko: Bačík - Čáni, L.Škácha, Antoška, R.Škácha, Maslík, P.Durnota, J.Durnota, Oško, Cibuľa, Bella, Klepáč, Martikán, Kováč

Galaxy: Svitana - Hofmann, Hodorovič, Mareš, Mar.Korenko, Bončo, Kišidaj, Mich.Korenko, Matalík, Šoltys, Tomeček, Duda, Marušinec, Sojak

 

HC KRIVÁŇ - LM KINGS 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
celkom 8:5, HC Kriváň postupuje do finále divízie A

Góly: Struška(Burdel, Halahija), Ro.Hric(Dunčko), Dunčko(Burdel), Dunčko(Kozák, Halahija), Burdel(Dunčko) - Pleva(Makoš, Sasko), Knižka(Hlavatý, Makoš)

vylúčenia 4:6, rozhodovali Paulíny - Sejna

HC Kriváň: Němec - Halahija, Dunčko, Pida, Kozák, Struška, Re.Furdek, Ro.Hric, Ro.Furdek, Burdel, Dobák

LM Kings: Dzuroška - Kandera, Jirousek, Pleva, Rajniak, Knižka, Sasko, Makoš, Šintaj, Hlavatý, Olejár, Mihajlo