Logo

Tréning PRO pre dospelých aj mládež >>


Organizujeme pravidelné tréningy pre dospelých a mládež pod vedením profi trénera. Klikni a dozvieš sa viac

Slovakia Lions - letné kempy


Slovakia Lions s 14-ročnou tradíciou na trhu Vás pozýva na letné kempy.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

LHL VS. HC TRENDY, SOBOTA, NEDEĽA výsledky

Posledný víkend 17.-18. októbra sme odohrali sériu dvoch medzištátnych zápasov proti tímu RHL z Českých Budejovíc HC TRENDY, ktorý pôsobí v nižšej divízii RHL a preto sa aj náš tím skladal prevažne z hráčov divízie B doplnených o hráčov, ktorí sa minulú sezónu zúčastnili na výjazde do Budejovíc a súčasne ešte hrávajú LHL.

Prvý zápas sme odohrali v JL Aréne s výsledkom 7:2, keď sa najviac darilo Jurajovi Paulínymu, ktorý s Ivanom Milecom vytvorili údernú dvojicu a obaja si pripísali po 3 body (3+0) a (0+3)

Presne títo dvaja hráči chýbali v druhom zápase, kde bol pomer síl už vyrovnanejší za čo hovorí aj výsledok 8:6 keď sa rozhodlo až v poslednej minúte gólom Vlasta Kočího. V tomto zápase nás strelecky potiahli Roman Žiška a Palo Sasko, ktorí dali po 2 góly súperovi a ku ním sa pridal Lukáš Rec s tromi asistenciami. Stretnutia prebehli v pohodovej atmosfére o čom svedčí aj pomer vylúčení 3:0 za oba zápasy, súper si zaslúži uznanie za 100% čistú hru

sobota 17.10.2015

LHL LIPT. MIKULÁŠ - HC TRENDY ČESKÉ BUDEJOVICE 7:2 (1:1, 3:0, 3:1)
Lehotský(Paprčka), Paulíny(Milec), Gejdoš(Grman), Paulíny(Kováč, Milec), Paulíny(Milec), D.Pleva(Lehotský, R.Žiška), R.Žiška(D.Pleva, Čonka) - Lískovec(Binter, Tahotný), Lískovec(Binter, Tahotný)

vylúčenia 2:0

LHL: Hrabinský - Grman, Chrabačka, Paulíny, Milec, Kováč, Kandera, Zuzaniak, Gejdoš, Sasko, D.Pleva, Čonka, Matejka, Lehotský, Paprčka, Žiška

HC TRENDY: Brož - Sekyra, Malý, Kubata, Kindlmann, Lískovec, Binter, Rybecký Jan, Rybecký Jiří, Mojžíš, Tahotný

nedeľa 18.10.2015

LHL LIPT. MIKULÁŠ - HC TRENDY ČESKÉ BUDEJOVICE 8:6 (3:1, 4:3, 1:2)
góly: Sasko(Zuzaniak, Rec), Petran(Rec, J.Šintaj), R. Žiška(Kočí), R.Žiška, M.Pleva(Matejka, M.Jamnický), Feketík(Rec, Sasko), Sasko(Petran), Kočí(M.Jamnický) - Binter, Kubata(Mojžíš, Jiří Rybecký), Binter, Kubata(Jan Rybecký), Tahotný(Jiří Rybecký,Binter), Binter(Tahotný)

vylúčenia 1:0

LHL: Hrabinský - Rec, Petran, Feketík, Sasko, Zuzaniak, Balažovič, Grman, R.Žiška, J.Šintaj, Matejka, Kočí, Vlček, M.Jamnický, M.Pleva, Gonda

HC TRENDY: Brož, Sekyra, Malý, Kubata, Kindlamnn, Liskovec, Tahotný, Binter, Rybecký Jan, Rybecký Jiří, Mojžíš