Logo
sportby.gif

Súťaž o večeru s Janom Lacom v TOP reštaurácii Liptova Drak


zapoj sa do súťaže o večeru s Janom Lacom v TOP reštaurácii Liptova Drak

Tréning PROFI >>


Tréning výkonnostných hráčov (dorast, juniori, Áčko) pod vedením profi trénera

Požičovňa brankárskej výstroje! >>


Máš partiu a chýba ti brankár? U nás máš k dispozícií brankársku výstroj, v ktorej môžeš plnohodnotne odchytať svoj zápas alebo tréning!

Chceš si zahrať hokej? Pridaj sa k partii! >>


Po kliknutí na článok sa zobrazí zoznam hokejových partií, termíny a časy ich ľadov a tiež kontakt na ich jednotlivých manažérov.

Powerskating pre amatérov >>


Každú stredu máte možnosť prísť zdokonaliť svoje korčuliarske umenie na tréningy Powerskatingu na TITAN ARÉNE! Tréning začína o 18:15. Tešíme sa na vašu účasť.

O3 ZÓNA čistenie ozónom >>


Tvoja hokejová výstroj bez zápachu a baktérií

Tréning Amatérov >>


Tréning amatérskych hokejistov pod vedením profi trénera.

Hokejka a Puk >>


Jedinečná možnosť prísť si zakorčuľovať s hokejkou a pukom. Pre deti aj dospelých.

Škola korčuľovania >>


Kurz korčuľovania pre deti aj dospelých

Verejné korčuľovanie >>


Korčuľovanie pre všetkých s možnosťou požičania korčúlí

Nábor mladých hokejistov >>


CHCEME ŤA! Príď a vyskúšaj si byť medzi hokejovými talentami

3. kolo výsledky

divízia A:

 

Béčko - Barance 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
góly: Maslík(R.Škácha, Krajčí), Martikán(J.Durnota, R.Škácha), T.Pleva(P.Durnota, Klepáč), Gutléber(Martikán, R.Škácha), P.Durnota(Maslík) - A.Staroň(Matejka, Marian Staroň)

Béčko: Kruppa - Martikán, Krajčí, T.Pleva, Maslík, Rysula, Klepáč, L.Škácha, R.Škácha, P.Durnota, J.Pleva, J.Durnota, Macík, Oško, Gutléber 

Barance: Mišura - Milan Staroň, Opatril, Matejka, Repa, Vojtko, Marian Staroň, A.Staroň, Machaj, Čerstvík, L.Paukovček 

 

Šerifi - LM Kings 6:5 (2:2, 3:1, 1:2)
góly: Kalousek(Bella), Kalousek(Lištiak), Trochta(Mravec), Mistrík(Kalousek, Mravec), Kalousek(Jágerský), Trochta(Mistrík) - Grman(Gažo, Paulíny), Paulíny(Rec, Milec), Grman, Zuzaniak(Tahotný), Bartalský(Paulíny)

Šerifi: Poliaček - P.Lištiak, Kokavec, Kalousek, Trochta, Králik, Mrázik, Jágerský, Záruba, Mistrík, Mravec, Bella

LM Kings: Bačík - Rajniak, Rec, Kandera, Bartalský, Milec, Paulíny, Matejka, Gažo, Sasko, Grman, Zuzaniak, Tahotný, Feketík

 

divízia B:

 

KL Team - Partizáni 6:2 (2:1, 0:0, 4:1)
góly: Kočí(M.Pleva), Kandera, Kováč(Danček), Slivka(Zuzaniak), L.Kubáň(Zuzaniak, Halahija), Slivka - Balažovič(Staroň), Balažovič(Lepot, Čáni)

vylúčenia 5:7

KL Team: Hrabinský - Brezina, Vlček, M.Pleva, Kočí, Slivka, Danček, Likavčan, L.Kubáň, J.Jamnický, Zuzaniak, Kandera, Halahija, Kováč 

Partizáni: Molec - Lepot, Hlavatý, Staroň, Balažovič, Bátory, Čáni, Reichel, Glajza, Paprčka, Petran 

 

HKA LH Bruins - Barance B 6:5 (3:2, 2:0, 1:3)
góly: Dubovský(Baďo), Škerenčák, Škerenčák(Šimek), Dubovský(Šimek), Petho(L.Šintaj, D.Šintaj), Dubovský(Petho) - Gažo(Moravčík), Moravčík(Machaj, Gažo), Gažo(Moravčík), Moravčík(Gažo), Jurík

vylúčenia 4:1

HKA LH Bruins: Rumanský - Škerenčák, Vodrážka, D.Šintaj, Lehotský, Maduda, M.Šintaj, L.Šintaj, D.Pavkovček, Sochor, Dubovský, Petho, Baďo, Šimek, M.Pavkovček 

Barance B: L.Paukovček - Jurík, Janičina, Hudec, Kolesár, Uhrík, Gažo, Blanár, Tomko, Šeďo, Válek, Moravčík, Rusina, Holubčík, Kováč, Machaj 

 

Titan - Liptovskí Vlci 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
góly: Chrabačka(Milec), Danko, M.Chebeň(Milec), Janky(M.Chebeň) - Lukáč(Kasanický, Gejdoš), Kasanický(Gejdoš)

vylúčenia 3:2

Titan: Kondela - P.Jurčo, Janky, Chrabačka, Magura, Matzenauer, Juráš, Danko, Matloň, M.Chebeň, Milec 

Liptovskí Vlci: Slafkovský - Skubík, Gejdoš, M.Lichardus, Kasanický, Niňaj, Šajbidor, Libák, Varga, Lukáč, Žiaran, D.Lichardus, Kossuth, Mach 

 

Black Horse - Sharks 5:4 (2:0, 3:2, 0:2)
góly: Mlynarčík(Forgáč), J.Rakyta, Forgáč, J.Rakyta(Pernesch, Smerčiak), J.Rakyta(Hazucha) - M.Žiška(Dobák), Erhardt(I.Kasanický, Čonka), M.Žiška(Erhardt), I.Kasanický(Erhardt)

vylúčenia 2:6

Black Horse: Belopotocký - Lehotský, J.Rakyta, Krišanda, Pernesch, R.Šuňavec, Mlynarčík, Belluš, Machaj, D.Pleva, Poproč, Forgáč, Hazucha, Ohraďan, Smerčiak, Rúčka

Sharks: Beňa - Krčah, R.Žiška, Suvák, Puška, I.Kasanický, Janek, Vaško, Čonka, Rúš, Dobák, T.Jurčo, M.Žiška, Erhardt