Pondelok
03.10.2022
Utorok
04.10.2022
Streda
05.10.2022
Štvrtok
06.10.2022
Piatok
07.10.2022
Sobota
08.10.2022
Nedeľa
09.10.2022
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
4(06:00 - 07:00)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
Spojená škola(09:00 - 10:00)
Ruseková(13:15 - 14:00)
5(14:00 - 15:00)
Brankári(15:15 - 16:15)
HP0-1(16:15 - 17:15)
HP2(17:15 - 18:15)
VDS(18:30 - 19:30)
NsP(19:45 - 20:45)
BUL(21:00 - 22:00)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
Hotelová akadémia(09:00 - 10:00)
ZŠ Ap. Pavla(10:15 - 11:15)
6(14:10 - 15:10)
8(15:20 - 16:20)
1-3(16:30 - 18:45)
Barance(19:00 - 20:00)
LM Kings(20:15 - 21:15)
HP3(06:00 - 07:00)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
ZŠ A. Stodola(09:00 - 10:00)
MŠ Stodoláčik(10:30 - 11:30)
5(13:15 - 14:15)
ABC kraso(14:30 - 15:30)
8(15:45 - 16:45)
4(17:00 - 18:00)
Boško(18:30 - 19:30)
ŠK P. Ľupča(19:45 - 20:45)
D(06:00 - 07:00)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
ZŠ Evanjelická(09:00 - 10:00)
Ruseková(13:30 - 14:15)
6(14:30 - 15:30)
7(15:45 - 16:45)
TIG(17:00 - 18:00)
TIG(18:15 - 19:15)
LH(19:30 - 20:30)
Korčuliarsky program(08:00 - 09:00)
ZŠ Demän. ulica(09:00 - 10:00)
ZŠ M.Janošku(10:15 - 11:15)
5(13:15 - 14:15)
9(14:30 - 15:30)
8(15:45 - 16:45)
TIG(17:00 - 18:00)
TIG(18:15 - 19:15)
FIT(19:30 - 20:30)
Craemer(20:45 - 21:45)
HP2(06:30 - 07:30)
HP0-1(07:30 - 08:30)
6 - Detva(08:45 - 11:00)
5(11:15 - 12:15)
4(12:30 - 13:30)
Verejné korčuľovanie(14:00 - 15:00)
TIG(15:15 - 16:15)
TIG(16:30 - 17:30)
Hokejka a Puk(18:00 - 19:00)
HP3(08:00 - 09:15)
4(09:30 - 10:30)
SL(15:30 - 17:45)
Hokejka a Puk(18:00 - 19:00)
HT Pribylina(19:30 - 20:30)
Pondelok
03.10.2022
Utorok
04.10.2022
Streda
05.10.2022
Štvrtok
06.10.2022
Piatok
07.10.2022
Sobota
08.10.2022
Nedeľa
09.10.2022
Pondelok
03.10.2022
Utorok
04.10.2022
Streda
05.10.2022
Štvrtok
06.10.2022
Piatok
07.10.2022
Sobota
08.10.2022
Nedeľa
09.10.2022
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ABC kraso(06:00 - 07:00)
A(10:00 - 11:00)
6(11:45 - 12:45)
K-Spis(13:00 - 14:00)
ABC kraso(14:30 - 15:30)
7(15:30 - 16:30)
Kraso prípravka(16:45 - 17:30)
Kraso(17:30 - 18:30)
OB(18:45 - 19:45)
B(20:00 - 21:00)
D(06:00 - 06:45)
9(07:00 - 08:00)
A(09:45 - 12:00)
ABC kraso(14:00 - 15:00)
J(15:00 - 16:00)
D(16:15 - 17:15)
Kraso(17:30 - 18:30)
KRKA(18:45 - 19:45)
HS(20:00 - 21:00)
7(06:00 - 07:45)
A(09:45 - 12:00)
CVČ(13:00 - 14:00)
9(14:00 - 15:00)
J(15:15 - 16:30)
Kraso(16:45 - 17:45)
D(18:00 - 19:15)
B(19:30 - 20:30)
Eltek(20:45 - 21:45)
J(06:00 - 07:00)
A(09:45 - 11:30)
9(11:45 - 12:45)
8(14:00 - 15:00)
D(15:15 - 16:15)
Kraso(16:30 - 17:30)
J(17:45 - 19:00)
SG(19:15 - 20:15)
B(20:30 - 21:30)
6(06:00 - 07:45)
A(09:45 - 11:30)
7(11:45 - 12:45)
CVČ(13:00 - 14:00)
J(14:00 - 15:00)
D(15:15 - 16:15)
A-úprava ľadu(16:30 - 18:30)
A - Košice(18:30 - 21:00)
Kraso(07:15 - 08:15)
ABC Kraso(08:30 - 09:30)
A(10:00 - 11:00)
8 - Detva(11:15 - 13:30)
J - S.N.Ves(14:00 - 17:30)
Béčko-D.Kubín(18:00 - 20:30)
A(09:45 - 10:45)
J - S.N.Ves(11:00 - 14:00)
Verejnosť LM(15:00 - 16:00)
Pondelok
03.10.2022
Utorok
04.10.2022
Streda
05.10.2022
Štvrtok
06.10.2022
Piatok
07.10.2022
Sobota
08.10.2022
Nedeľa
09.10.2022