Pondelok
26.02.2024
Utorok
27.02.2024
Streda
28.02.2024
Štvrtok
29.02.2024
Piatok
01.03.2024
Sobota
02.03.2024
Nedeľa
03.03.2024
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
4(06:00 - 07:00)
5(13:15 - 14:15)
6(14:30 - 15:30)
JV(15:45 - 16:30)
HP 0-1-2(16:45 - 17:30)
HP3(17:30 - 18:15)
VDS(18:30 - 19:30)
NsP(19:45 - 20:45)
Spojená škola(09:00 - 10:00)
ZŠ Ap. Pavla(11:00 - 12:00)
8(14:15 - 15:15)
9(15:30 - 16:30)
Kurz korčuľovania(16:45 - 17:30)
Verejko/ PublicSkating(17:30 - 18:30)
Barance(18:45 - 19:45)
Tatry Stars(20:00 - 21:00)
5(06:00 - 07:00)
8(07:00 - 08:00)
ZŠ MRM(09:00 - 10:00)
MŠ Stodoláčik(10:15 - 11:15)
Vavrisovo(11:30 - 12:30)
ZZ(13:15 - 14:15)
7(14:15 - 15:15)
4(15:30 - 16:30)
Hokejka a Puk(17:00 - 18:00)
Boško(18:30 - 19:30)
ŠK P.Ľupča(19:45 - 20:45)
ZŠ Evanjelická(09:00 - 10:00)
ZŠ Félix(13:00 - 14:00)
8(14:10 - 15:10)
9(15:20 - 16:15)
SL(16:30 - 17:30)
SL(17:40 - 18:30)
LH(18:45 - 19:45)
SG(20:00 - 21:00)
7(06:15 - 07:45)
5(13:15 - 14:15)
9(14:30 - 15:30)
4(15:45 - 16:45)
Verejko/PublicSkating(17:00 - 19:00)
FIT(19:30 - 20:30)
Craemer(20:45 - 21:45)
HP 0-1-2(06:45 - 07:45)
HP3(07:50 - 08:50)
6-z(09:00 - 11:00)
Verejko/ PublicSkating(11:30 - 14:00)
LAVÍNY-VLCI(14:45 - 16:15)
MIRAD-OKNO Liptov(16:15 - 17:45)
TITAN-SHARKS(18:00 - 19:30)
B.HORSE-STARS(19:30 - 21:00)
SL(08:00 - 15:30)
SL(15:45 - 18:00)
NILIO GENT-BRUINS(18:15 - 19:45)
GALOVANY-ZEROX(19:45 - 21:15)
Pondelok
26.02.2024
Utorok
27.02.2024
Streda
28.02.2024
Štvrtok
29.02.2024
Piatok
01.03.2024
Sobota
02.03.2024
Nedeľa
03.03.2024
Pondelok
26.02.2024
Utorok
27.02.2024
Streda
28.02.2024
Štvrtok
29.02.2024
Piatok
01.03.2024
Sobota
02.03.2024
Nedeľa
03.03.2024
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
7(11:45 - 12:45)
Ruseková(14:00 - 14:45)
HT brankári(14:45 - 15:45)
Kraso(16:30 - 17:30)
ABC kraso(17:45 - 18:45)
OB(18:45 - 19:45)
BUL(20:00 - 21:00)
6(07:00 - 08:00)
A(09:45 - 12:00)
CVČ(14:00 - 15:00)
J(15:15 - 16:15)
D(16:30 - 17:30)
Kraso(17:45 - 18:45)
Prenájom/ ForRent(19:00 - 21:00)
9(06:00 - 07:00)
J(08:00 - 09:00)
A(09:45 - 12:00)
CVČ(14:00 - 15:00)
ABC kraso(15:00 - 16:00)
J(16:15 - 17:15)
D(17:30 - 18:30)
Kraso(18:45 - 19:45)
KRKA(20:00 - 21:00)
D(06:15 - 07:15)
6(07:30 - 08:30)
A(09:45 - 12:00)
Ruseková(12:30 - 13:15)
J(14:30 - 15:30)
7(15:45 - 16:45)
ABC kraso(17:00 - 18:00)
D(18:00 - 19:00)
Kraso(19:15 - 20:15)
D(07:30 - 08:30)
A(09:45 - 11:30)
8(11:45 - 12:45)
JV(13:45 - 14:30)
6(14:45 - 15:45)
J-ZA(16:00 - 19:00)
ABC kraso(19:15 - 20:15)
Kraso(07:00 - 08:00)
ABC kraso(08:15 - 09:15)
A(10:00 - 11:00)
8-z(11:15 - 13:30)
J-ZA(13:30 - 16:30)
D-z(16:30 - 19:30)
A(09:45 - 10:45)
D-z(11:15 - 14:00)
Servis a udrzba(14:00 - 16:45)
HP 0-1-2(16:45 - 17:45)
Verejnosť LM(18:00 - 19:00)
HT Pribylina(19:30 - 20:30)
Pondelok
26.02.2024
Utorok
27.02.2024
Streda
28.02.2024
Štvrtok
29.02.2024
Piatok
01.03.2024
Sobota
02.03.2024
Nedeľa
03.03.2024

Legenda

  • HP 0-1-2-3 / Hokejová prípravka 0-3
  • 4 - 9 / hokejová trieda 4 až 9
  • D / hokejová kategória dorast 
  • J / hokejová kategória juniori
  • 7-z / zápas 7 hokejovej triedy 
  • J-KE / zápas juniorov s Košicami (alebo iným mestom) 
  • A / extraligový klub MHK 32 LM 
  • CVČ / centrum voľného času 
  • iniciály v šedom okienku / súkromne prenajatá ľadová plocha