Pondelok
22.07.2024
Utorok
23.07.2024
Streda
24.07.2024
Štvrtok
25.07.2024
Piatok
26.07.2024
Sobota
27.07.2024
Nedeľa
28.07.2024
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ABC kraso(06:30 - 07:30)
SL(07:45 - 10:00)
Urdak(10:15 - 11:15)
Urdak(11:30 - 12:30)
Lego(13:00 - 14:15)
SL(14:30 - 15:30)
Urdak(15:45 - 16:45)
Urdak(17:00 - 18:00)
Lego?(18:15 - 19:30)
Titan(20:00 - 21:00)
ABC kraso(06:30 - 07:30)
SL(07:45 - 10:00)
Urdak(10:15 - 11:15)
Urdak(11:30 - 12:30)
Lego(13:00 - 14:15)
SL(14:30 - 15:30)
Urdak(15:45 - 16:45)
Urdak(17:00 - 18:00)
Lego?(18:15 - 19:30)
NEPS(20:00 - 21:00)
ABC kraso(06:30 - 07:30)
SL(07:45 - 10:00)
Urdak(10:15 - 11:15)
Urdak(11:30 - 12:30)
Lego(13:00 - 14:15)
SL(14:30 - 15:30)
Lego17(15:45 - 16:45)
Kraso(17:00 - 18:00)
Lego?(18:15 - 19:30)
Boško(20:00 - 21:00)
SL(07:45 - 10:00)
Urdak(10:15 - 11:15)
Urdak(11:30 - 12:30)
Lego(13:00 - 14:15)
SL(14:30 - 15:30)
Urdak(15:45 - 16:45)
Urdak(17:00 - 18:00)
Lego?(18:15 - 19:30)
LH(20:00 - 21:00)
SL(07:45 - 10:00)
Urdak(10:15 - 11:15)
Urdak(11:30 - 12:30)
Lego(13:00 - 14:15)
SL(14:30 - 15:30)
Lego17(15:45 - 16:45)
Kraso(17:00 - 18:00)
Lego?(18:15 - 19:30)
KRKA(20:00 - 21:00)
J(06:45 - 08:00)
D(08:15 - 09:30)
SL(09:45 - 10:45)
Kraso(11:00 - 12:00)
Prenájom/ ForRent(15:00 - 17:00)
Hokejka a Puk(17:00 - 18:00)
PS(18:15 - 19:15)
Prenájom/ ForRent(19:30 - 20:30)
J(13:00 - 14:15)
D(14:45 - 16:30)
L2H(17:00 - 18:00)
KRKA(19:30 - 20:30)
Pondelok
22.07.2024
Utorok
23.07.2024
Streda
24.07.2024
Štvrtok
25.07.2024
Piatok
26.07.2024
Sobota
27.07.2024
Nedeľa
28.07.2024
Pondelok
22.07.2024
Utorok
23.07.2024
Streda
24.07.2024
Štvrtok
25.07.2024
Piatok
26.07.2024
Sobota
27.07.2024
Nedeľa
28.07.2024
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
SL(10:30 - 11:30)
Monkeys LM(18:30 - 20:00)
SL(10:15 - 11:15)
VU1355(18:00 - 19:00)
SL(10:15 - 11:15)
SL(17:00 - 18:00)
Maľovanie plochy(07:00 - 20:40)
Maľovanie plochy(07:00 - 20:45)
Maľovanie plochy(07:00 - 20:45)
Pondelok
22.07.2024
Utorok
23.07.2024
Streda
24.07.2024
Štvrtok
25.07.2024
Piatok
26.07.2024
Sobota
27.07.2024
Nedeľa
28.07.2024

Legenda

  • HP 0-1-2-3 / Hokejová prípravka 0-3
  • 4 - 9 / hokejová trieda 4 až 9
  • D / hokejová kategória dorast 
  • J / hokejová kategória juniori
  • 7-z / zápas 7 hokejovej triedy 
  • J-KE / zápas juniorov s Košicami (alebo iným mestom) 
  • A / extraligový klub MHK 32 LM 
  • CVČ / centrum voľného času 
  • iniciály v šedom okienku / súkromne prenajatá ľadová plocha