Logo

Rozpisy ľadov

Pondelok
27.03.2017
Utorok
28.03.2017
Streda
29.03.2017
Štvrtok
30.03.2017
Piatok
31.03.2017
Sobota
01.04.2017
Nedeľa
02.04.2017
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Evanjelická škola(07:45 - 08:45)
MS Stodoláčik(08:45 - 09:45)
K-Spiš(11:00 - 12:00)
AOS(14:00 - 15:00)
Verejné korčuľovanie(16:00 - 17:00)
Škola korčuľovania(17:15 - 18:15)
VDS(18:30 - 19:30)
NSP(19:45 - 20:45)
Tréning Amatéri(21:00 - 22:00)
5,6(06:00 - 07:00)
(07:30 - 08:45)
ZŠ Ľupča(12:30 - 13:30)
ZŠ Ľupča(13:30 - 14:30)
Power K,7,8(15:00 - 16:00)
1(16:15 - 17:15)
2(17:15 - 18:15)
Barance A(18:30 - 19:30)
ISO(19:45 - 20:45)
ŠK P. Ľupča(21:00 - 22:00)
ZŠ Martákovej(07:45 - 09:15)
ZŠ Stodolu(09:30 - 10:30)
Spojená škola(12:00 - 13:00)
6(14:00 - 15:00)
7,8(15:00 - 16:00)
4(16:00 - 17:00)
3(17:15 - 18:15)
Savencia(18:30 - 19:30)
JK(19:45 - 20:45)
Boško(21:00 - 22:00)
ZŠ Ap. Pavla(08:15 - 09:15)
MS Ondrašová(10:00 - 11:00)
Spojená škola(12:00 - 13:00)
6,7(14:45 - 15:45)
5(16:00 - 17:00)
Kraso(17:15 - 18:15)
LH(18:30 - 19:30)
SG(19:45 - 20:45)
Tréning amatérov(21:00 - 22:00)
ZŠ Čs. Brigády(08:25 - 09:25)
ZŠ Dem. cesta(09:30 - 10:30)
CVČ(13:30 - 14:30)
7,8(14:45 - 15:45)
MS Žirafka(16:00 - 17:00)
Kraso(17:15 - 18:15)
Dovalovo(18:30 - 19:30)
KL(19:45 - 20:45)
KRKA(21:00 - 22:00)
2(07:30 - 08:30)
1(08:30 - 09:30)
LHL o 3. miesto divízia C(12:30 - 14:00)
LHL finále divízia C(14:15 - 15:45)
LHL o 3. miesto divízia B(16:15 - 17:45)
LHL finále divízia A(18:00 - 19:30)
CD Profil(09:30 - 10:30)
Verejné korčuľovanie(13:30 - 14:45)
HT Pribylina(18:45 - 19:45)
BSH(20:00 - 21:30)
Pondelok
27.03.2017
Utorok
28.03.2017
Streda
29.03.2017
Štvrtok
30.03.2017
Piatok
31.03.2017
Sobota
01.04.2017
Nedeľa
02.04.2017
Pondelok
27.03.2017
Utorok
28.03.2017
Streda
29.03.2017
Štvrtok
30.03.2017
Piatok
31.03.2017
Sobota
01.04.2017
Nedeľa
02.04.2017
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
A(10:00 - 11:00)
K(13:30 - 14:15)
Power 6,5(14:30 - 15:30)
Power K,8,7(15:45 - 16:45)
4(17:00 - 18:00)
OB(18:15 - 19:15)
B(19:30 - 20:30)
BUL(20:45 - 21:45)
J,D(06:45 - 08:00)
Brusenie ladu SE(08:00 - 13:00)
K(13:30 - 14:30)
J(14:45 - 15:45)
D(16:00 - 17:00)
Kraso(18:15 - 19:15)
Rusina(19:30 - 20:30)
A(11:00 - 12:00)
D(13:30 - 14:30)
J(14:45 - 15:45)
K - Zvolen(16:30 - 18:45)
Eltek(19:15 - 20:15)
K,J,D(06:45 - 08:00)
A(10:00 - 11:00)
J(13:45 - 14:30)
D(14:45 - 15:45)
K - Zvolen(16:30 - 18:45)
ŠK P. Ľupča(19:00 - 20:00)
Vlci(20:15 - 21:15)
4(06:00 - 07:00)
A(10:00 - 11:00)
J(14:15 - 15:15)
A - Detva(17:00 - 19:15)
FIT(19:30 - 20:30)
CRAEMER(20:45 - 21:45)
A(10:00 - 11:00)
Bachorík(20:00 - 21:15)
A(10:00 - 11:00)
RR(20:00 - 21:00)
Pondelok
27.03.2017
Utorok
28.03.2017
Streda
29.03.2017
Štvrtok
30.03.2017
Piatok
31.03.2017
Sobota
01.04.2017
Nedeľa
02.04.2017